Нико Ковач: Получи се хубав спектакъл 13 август 2019 | 04:36
Треньорът на Байерн (Мюнхен) Нико Ковач остана доволен от играта в двубоя от първия кръг на турнира за Купата на Германия срещу Енерги в Котбус. Двубоят завърши с успех 3:1 за баварците, а бившият национал Димитър Рангелов изведе домакините като капитан и остана на терена до 74-ата минута.
"Отборът ми игра добре. През второто полувреме трябваше да държим повече топката. Но като цяло съм доволен. Момчетата от Енерги се раздадоха напълно. Получи се спектакъл от класа. Владеехме много топката, сковавахме съперника, но трябваше да бъдем постоянно нащрек заради възможните им контраатаки. Трябваше да бъдем и по-точни при последния пас", коментира Ковач след първия официален мач за сезона на Байерн, който е актуален носител на Купата на Германия.