Васил Божиков с цял мач при победа на Слован, тимът от Братислава напред в ЛЕ 14 август 2019 | 01:40
Националът Васил Божиков игра цял мач при успеха на Слован (Братислава) с 3:1 като гост над ирландския Дъндолк в реванша от третия предварителен кръг на Лига Европа. Така с общ резултат 4:1 напред продължават словаците.
Двубоят започна отлично за гостите, които поведоха с попадение на Рафаел Ратао в 12-ата минута. Александър Чаврич покачи в 33-ата. През втората част домакините намалиха в 70-ата минута с гол на Майкъл Дъфи, но резервата Ерик Даниел в 90-ата минута оформи крайния резултат.
Напред продължава и Дюделанш след победа с 1:0 над естонския Нfме Калю и общ резултат 4:1. В следващата фаза е и Линфийлд, който победи с 3:2 Сутиеска и е на плейоф за влизане в групите с общ резултат 5:3.
Sean Hoareвлиза Sean Hoare
33' Aleksandar Cavric  Aleksandar Cavricгол
12' Рафаел Ратао  Рафаел Ратаогол
12'
Рафаел Ратао
33'
Aleksandar Cavric
Michael Duffy
70'
90'

Добави коментар Коментари (3)

смях (Гост) 3 отговор
14 август 2019 | 09:55

Ами аз бях снощи на този мач и той беше най-добрия за Слован...Личния му живот си е негова работа , не ваша Рейтинг: 0 0

гост (Гост)
14 август 2019 | 10:21

Аз гледах първия мач а и не само той и беше доста зле, несигурен и с много грешки. Нищо нямам против момчето, но си личи и без да си голям специалист, че играе по-зле от миналата година. Рейтинг: 1 0

До СМЯХ (Гост)
14 август 2019 | 10:32

Я кажи като си толкова запознат/а къде беше Божиков пред 2 години, не търкаше ли пейката в Турция? Кой му вдигна нивото изведнъж? Или твърдиш, че личният живот се отразява на спортната форма? Рейтинг: 2 0

14 август 2019 | 10:34

*Или твърдиш, че личният живот НЕ се отразява на спортната форма? Рейтинг: 2 0

muj (Гост) 2 отговор
14 август 2019 | 08:26

Истинските мъже харесват силните жени и се борят за тях а не ги оставят ей така да ги зарежат Рейтинг: 2 0

гост (Гост) 1 отговор
14 август 2019 | 08:20

Няма ли кой да му каже на този тъпунгер Божиков да се връща при волейболистката? Толкова ли е тъп, че не вижда, че е гола вода? Няколко мача съм гледал на тима му и играе два пъти по-зле от преди! Рейтинг: 4 0

Антони Иванов вкара на АЕК, но отборът му отпадна 15 август 2019 | 22:53
Айнтрахт пожали Вадуц в реванша, но си уреди среща със Страсбург 15 август 2019 | 23:23
Марко Рус е скъсал ахилес 16 август 2019 | 11:04
Ужасна трагедия! Делегатът на мача между Аполон (Лимасол) и Аустрия (Виена) почина преди срещата 15 август 2019 | 21:19
Шюрле отново блести за Спартак (Москва) в Лига Европа 15 август 2019 | 21:34
Партизан устиска минимална загуба в Турция и стигна до плейофите 15 август 2019 | 22:16
Рейнджърс върви напред след ново шоу с Мидтиланд 15 август 2019 | 23:44
Уулвърхамптън не прости на Пюник 15 август 2019 | 23:59
Еспаньол среща Зоря след нова класика срещу Люцерн 15 август 2019 | 23:59
Арарат-Армения и Георги Пашов с историческо постижение в ЛЕ (видео) 14 август 2019 | 22:04
АЗ Алкмаар приема Мариупол в Хага след срутването на клубния стадион 12 август 2019 | 23:11
Каменюка: Чака ни труден реванш срещу ЦСКА 12 август 2019 | 11:41
Хютер похвали своите след 5:0 09 август 2019 | 08:40
Резултати от третия предварителен кръг в Лига Европа 09 август 2019 | 01:05
ЦСКА-София ще срещне очакван съперник, ако отстрани Зоря 08 август 2019 | 23:59
Айнтрахт вече чака Локо Пд или Страсбург 08 август 2019 | 23:41
Фейенорд и ПСВ са близо до плейофите 08 август 2019 | 23:38
Шюрле пропусна дузпа, но помогна за победа на Спартак (М) 08 август 2019 | 22:26