Рейнджърс върви напред след ново шоу с Мидтиланд 15 август 2019 | 23:44
Глазгоу Рейнджърс и Мидтиланд изиграха още един атрактивен мач помежду си в реванша от третия предварителен кръг на Лига Европа. Срещата на “Айброкс” приключи с нов успех на шотландците с 3:1. В първия мач помежду им в Дания паднаха с два гола повече, като тогава отново Рейнджърс триумфира с 4:2 и така с общ резултат 7:3 продължава напред.

Домакините поведоха 14-ата минута, когато Оджо напредна по лявото крило и намери Морелос в наказателното поле, той финтира прекия си пазач и отблизо вкара за 1:0.

В 39-ата минута двамата си размениха ролите, като отзи път Морелос асистира за Оджо, който с изстрел от границата на вратарското поле не остави шансове на вратаря за 2:0.

Тези двама играчи бяха в основата и на третия гол. В 49-ата минута Оджо центрира отляво и Морелос от движение вкара за 3:0.

Мидтиланд все пак направи загубата си малко по-почетна. В 72-ата минута Мабил отправи остър пас по земя и Евандер засече топката в мрежата за крайното 3:1.

Така Глазгоу Рейнджърс очаквано се класира за следващата фаза на турнира и там ще има за съперник доста по-коравия отбор на Легия (Варшава).

Добави коментар Коментари (1)

Lissa (Гост) 1 отговор
16 август 2019 | 01:39

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

Лига Европа

Тежка група за Арсенал, късмет за Севиля и гостуване на Манчестър Юнайтед на Балканите (жребият за Лига Европа) 30 август 2019 | 14:44
Еден Азар отвя всички за №1 в Лига Европа 30 август 2019 | 14:13
Крайни резултати и голмайстори в плейофа за Лига Европа 29 август 2019 | 23:57
Уулвс довърши Торино и записа шеста победа от шест мача в Лига Европа (видео) 29 август 2019 | 23:35
УЕФА глоби швейцарската лига заради участието на Сион в евротурнирите 13 септември 2019 | 14:35
Джерард и футболистите на Рейнджърс си поръчаха Манчестър Юнайтед 30 август 2019 | 12:16
Един гол не стигна на АЕК за сензация (видео) 29 август 2019 | 22:35
Партизан е в групите на Лига Европа 29 август 2019 | 22:01
Еспаньол продължава напред, макар че Зоря не се предаде в Украйна 29 август 2019 | 22:11
Селтик разби АИК в Стокхолм (видео) 29 август 2019 | 22:23
УЕФА с важно решение за гостуващите агитки 30 август 2019 | 18:50
Вратарят на Ференцварош съжалява, че не им се е паднал по-голям отбор 30 август 2019 | 18:11
Бабаев: На ЦСКА (Москва) няма да бъде лесно да излезе от групата на Лига Европа 30 август 2019 | 17:47
Гончаренко: Лудогорец играе подобен футбол като Еспаньол 30 август 2019 | 17:17
Влашич доволен от жребия с Лудогорец 30 август 2019 | 16:25
Лудогорец е във втора урна, вижте потенциалните съперници на "орлите" 30 август 2019 | 00:01
Пашов се превърна в грешник за Арарат-Армения 29 август 2019 | 23:53
Безкомпромисен Айнтрахт отказа Страсбург с класика в реванша (видео) 29 август 2019 | 23:36
Ференцварош влезе в групите на ЛЕ 29 август 2019 | 23:28
ЦСКА (Москва) обяви играчите, с които ще се бори в групата на Лудогорец 11 септември 2019 | 15:08