Еспаньол среща Зоря след нова класика срещу Люцерн 15 август 2019 | 23:59
Испанският Еспаньол продължава с впечатляващото си представяне в Лига Европа този сезон. Каталунците записаха втора победа с 3:0 над Люцерн и без особени проблеми се класираха за плейофната фаза на турнира. Там те ще срещнат екзекутора на ЦСКА-София Зоря (Луганск).

Еспаньол реши всичко в днешния мач още през първото полувреме, когато паднаха и трите попадения. Резултатът откри Лей Ву още в 3-ата минута, след като с глава засече центриране на Матиас Варгас.

В 27-ата минута Виктор Кампусано удвои. Той получи пас в коридор и с диагонален удар по земя изненада вратаря за 2:0.

Отново Кампусано бе автор и на третия гол. Естебан Гранеро го изведе сам срещу вратаря и младока не сгреши за 3:0.

Така Еспаньол има отбелязани 13 гола и само 1 получен в досегашните си 4 мача със Стярнан и Люцерн във втория и в третия предварителен кръг на Лига Европа. По всичко личи, че каталунците са огромен фаворит в предстоящите сблъсъци със Зора от плейофа за влизане в групите.

16 август 2019 | 01:38

П︆︆ос︆︆ет︆︆ет︆︆е н︆︆а︆︆й-д︆︆о︆︆б︆︆ри︆︆я с︆︆е︆︆к︆︆с са︆︆й︆︆т за за︆︆п︆︆о︆︆з︆︆на︆︆нс︆︆тв︆︆а >︆︆>︆︆> w︆︆w︆︆w.︆︆B︆︆r︆︆e︆︆d︆︆h︆︆o︆︆t.︆︆C︆︆o︆︆m Рейтинг: 0 0

всяко зло за добро (Гост) 1 отговор
16 август 2019 | 00:12

отървахме един срам Рейтинг: 2 0

Лига Европа

УЕФА обяви Кешерю за №1 в Лига Европа, двама от Лудогорец са в идеалния тим 20 септември 2019 | 13:53
Каква вечер в Разград! Лудогорец помете ЦСКА (Москва) с пет гола за едно полувреме! (видео+снимки) 19 септември 2019 | 23:52
Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 19 септември 2019 | 23:55
Никола Влашич: Лудогорец не бяха чак толкова по-добри 23 септември 2019 | 09:19
Лорис Кариус се извини за загубата от тима на Божиков 20 септември 2019 | 03:41
Бивш играч на Спартак (Москва): В ЦСКА подцениха Лудогорец 20 септември 2019 | 12:11
Станислав Генчев: На почивката казах, че можем да вкараме 2-3 гола! Гоним излизане от групата 20 септември 2019 | 00:08
Най-голямата българска победа в групи от евротурнирите 19 септември 2019 | 23:50
Автогол на Божиков не спъна устремен Слован - Бешикташ преклони глава, Уулвс загуби вкъщи 20 септември 2019 | 00:02
"Вълците" разпокъсаха Истанбул Башакшехир за едно полувреме 20 септември 2019 | 00:19
Още едно признание от УЕФА към Лудогорец 20 септември 2019 | 18:50
Газаев: Загубите на ЦСКА Москва и Краснодар са удар по имиджа на руския футбол 20 септември 2019 | 11:54
Дивеев се извини на феновете след разгрома в Разград 20 септември 2019 | 11:29
Огромна радост в съблекалнята на Лудогорец (снимка) 20 септември 2019 | 10:32
Кешерю е номиниран за играч на кръга в Лига Европа 20 септември 2019 | 06:24
Гончаренко: Загубата от Лудогорец не е трагедия 20 септември 2019 | 01:54
ЦСКА Москва с антирекорд в Лига Европа 20 септември 2019 | 01:29
Босът на "орлите": Това е моят Лудогорец! 20 септември 2019 | 00:41
Лукоки: Бихме 5:1, но мачът не беше лесен 20 септември 2019 | 00:32
В Русия: Позор, не ви ли е срам? 20 септември 2019 | 00:26