Марко Рус е скъсал ахилес 16 август 2019 | 11:04
Защитникът на Айнтрахт (Франкфурт) Марко Рус ще отсъства от терените за дълго време, след като стана ясно, че е скъсал ахилес по време на мача с Вадуц от третия квалификационен кръг на Лига Европа.

34-годишният бранител получи травмата през първото полувреме при успеха с 1:0 над носителя на купата на Лихтенщайн в четвъртък и ще отсъства от игра поне шест месеца.

Айнтрахт (Франкфурт) отстрани Вадуц с общ резултат 6:0 и в следващия кръг на квалификациите ще играе с френския Страсбург.

Добави коментар Коментари (1)

езе (Гост) 1 отговор
16 август 2019 | 11:26

страхотно, дано го няма шест месеца поне Рейтинг: 0 5

Германия

Пълна доминация, куп положения и три гола дадоха летящ старт на обновения Байерн в Шампионската лига 18 септември 2019 | 23:51
Локо (Москва) схруска "аспирините" (видео + галерия) 19 септември 2019 | 00:26
Ковач: Можехме да вкараме повече голове 19 септември 2019 | 05:12
Бейли няма да играе около месец 19 септември 2019 | 19:02
Байер (Леверкузен) уважи Бербатов 19 септември 2019 | 19:15
"Контра": Защо Ман Сити страда срещу по-слабите отбори 16 септември 2019 | 17:23
Роберт Левандовски записа името си в историята на Байерн 19 септември 2019 | 12:02
Нойер се отказва от Бундестима след Евро 2020 18 септември 2019 | 15:55
РБ (Лайпциг) наказа Бенфика в Лисабон 18 септември 2019 | 00:21
Вратарят спаси Барселона срещу Борусия (Дортмунд) (видео) 17 септември 2019 | 23:55
Байерн обяви своята цел минимум в ШЛ 17 септември 2019 | 19:07
Нойер и Льов коментираха поредното изказване на Тер Стеген 17 септември 2019 | 17:33
Тер Стеген продължи: Думите на Нойер не са справедливи 17 септември 2019 | 13:42
Санкт Паули спечели дербито на Хамбург 17 септември 2019 | 11:33
Костадин Велков поднови тренировки в Кемницер 17 септември 2019 | 05:24
Коутиньо: Байерн е по-сплотен от предишните клубове, в които съм бил 16 септември 2019 | 18:55