Васил Божиков и Слован изхвърлиха ПАОК 29 август 2019 | 22:22
Националът Васил Божиков и неговият Слован Братислава поднесоха сензацията в плейофите за влизане в групите на Лига Европа, след като елиминираха гръцкия гранд ПАОК.
Тимът от Словакия спечели преди седмица у дома с 1:0, а тази вечер отстъпи на “Тумба” с 2:3, но продължава напред благодарение на повечето голове на чужд терен. Божиков започна титуляр в защитата на Слован и остана до края на терена. Слован държеше съдбата в ръцете си през цялото време.
Гостите откриха чрез Юрий Медведев в 38-ата минута, но след почивката допуснаха обрат. Димитриос Лимниос изравни в 49-ата минута, а само минута ро-късно Карол Швидерски направи 2:1. Слован върна равенството в 61-ата минута чрез Вернон Де Марко. В самия край Димитриос Януполис донесе победата на ПАОК, но тя се оказа недостатъчна за продължаване напред.
Диего Бисесвар Диего Бисесвар21 Ибрахим Рабиу10 Ибрахим Рабиу
Димитрис Пелкас Димитрис Пелкас10 Mohammed Khadfi Rhsalla7 Mohammed Khadfi Rhsalla
Чуба Акпом Чуба Акпом47 Andraz Sporar9 Andraz Sporar
Douglas Augusto Soares Gomes Douglas Augusto Soares Gomes33 Artem Sukhotsky23 Artem Sukhotsky
Karol Swiderski Karol Swiderski9 Рафаел Ратао21 Рафаел Ратао
Йосип Мишич Йосип Мишич27 Ноно24 Ноно
88' David Holman  David Holmanизлиза
Рафаел Ратао  Рафаел Ратаовлиза
Димитрис Джианулисгол Димитрис Джианулис  87'
жълт картон
78' Mohammed Khadfi Rhsalla  Mohammed Khadfi Rhsallaизлиза
Artem Sukhotsky  Artem Sukhotskyвлиза
Фернандо Варелажълт картон Фернандо Варела  75' Jurij Medvedev  Jurij Medvedevжълт картон
73' Dominik Greif  Dominik Greifжълт картон
68' Ибрахим Рабиу  Ибрахим Рабиуизлиза
Ноно  Ноновлиза
Андерсон Еситиизлиза Андерсон Есити  64'
Йосип Мишичвлиза Йосип Мишич
62' Vernon De Marco  Vernon De Marcoгол
52' Жоери де Кампс  Жоери де Кампсжълт картон
Karol Swiderskiгол Karol Swiderski  50'
Dimitrios Limniosгол Dimitrios Limnios  49'
Димитрис Пелкасизлиза Димитрис Пелкас  46'
Karol Swiderskiвлиза Karol Swiderski
38' Jurij Medvedev  Jurij Medvedevгол
Омар Ел Кадуриизлиза Омар Ел Кадури  31'
Douglas Augusto Soares Gomesвлиза Douglas Augusto Soares Gomes
12' Vernon De Marco  Vernon De Marcoжълт картон
38'
Jurij Medvedev
Dimitrios Limnios
49'
Karol Swiderski
50'
62'
Vernon De Marco
Димитрис Джианулис
87'

Добави коментар Коментари (6)

!!!!! (Гост) 6 отговор
29 август 2019 | 23:38

ЕВАЛА НА КАПИТАН БОЖИКОВ!!! Рейтинг: 2 0

гост (Гост) 5 отговор
29 август 2019 | 23:05

Много скромно и добро момче е Божиков! Много свествен! Заслужава този голям успех! Рейтинг: 5 0

goce (Гост) 4 отговор
29 август 2019 | 22:48

Васе прати много поздрави на смотлата дето те заряза. Сигурно се къса сега от яд че успя сам. Рейтинг: 4 0

Ivan (Гост)
29 август 2019 | 23:03

Божика си я обича още дано съберат! Рейтинг: 3 2

12345 (Гост)
30 август 2019 | 01:26

Ева отиде специално заради него в Братислава, сам си е виновен, че я изпусна. Иначе за класирането - честото! Рейтинг: 2 1

Плд (Гост) 3 отговор
29 август 2019 | 22:44

ГОЛЯМ БОЖИКОВ! Рейтинг: 4 0

ахаха (Гост) 2 отговор
29 август 2019 | 22:40

Добре че онази волейболистка направи Божиков Мъж и Футболист че търкаше преди пейката в Турция Рейтинг: 4 2

до ахаха (Гост)
29 август 2019 | 22:52

Не е лъжа, покрай нея Божиков дръпна много нивото Рейтинг: 3 2

гост (Гост) 1 отговор
29 август 2019 | 22:34

Страхотен мач за Божиков! Железен беше през целия мач! Можеше дори и да вкара, но удари греда! Голям успех за него и отбора му! Рейтинг: 6 0

Лига Европа

Тежка група за Арсенал, късмет за Севиля и гостуване на Манчестър Юнайтед на Балканите (жребият за Лига Европа) 30 август 2019 | 14:44
Еден Азар отвя всички за №1 в Лига Европа 30 август 2019 | 14:13
Крайни резултати и голмайстори в плейофа за Лига Европа 29 август 2019 | 23:57
Уулвс довърши Торино и записа шеста победа от шест мача в Лига Европа (видео) 29 август 2019 | 23:35
УЕФА глоби швейцарската лига заради участието на Сион в евротурнирите 13 септември 2019 | 14:35
Джерард и футболистите на Рейнджърс си поръчаха Манчестър Юнайтед 30 август 2019 | 12:16
Един гол не стигна на АЕК за сензация (видео) 29 август 2019 | 22:35
Партизан е в групите на Лига Европа 29 август 2019 | 22:01
Еспаньол продължава напред, макар че Зоря не се предаде в Украйна 29 август 2019 | 22:11
Селтик разби АИК в Стокхолм (видео) 29 август 2019 | 22:23
ЦСКА (Москва) обяви играчите, с които ще се бори в групата на Лудогорец 11 септември 2019 | 15:08
УЕФА с важно решение за гостуващите агитки 30 август 2019 | 18:50
Вратарят на Ференцварош съжалява, че не им се е паднал по-голям отбор 30 август 2019 | 18:11
Бабаев: На ЦСКА (Москва) няма да бъде лесно да излезе от групата на Лига Европа 30 август 2019 | 17:47
Гончаренко: Лудогорец играе подобен футбол като Еспаньол 30 август 2019 | 17:17
Влашич доволен от жребия с Лудогорец 30 август 2019 | 16:25
Лудогорец е във втора урна, вижте потенциалните съперници на "орлите" 30 август 2019 | 00:01
Пашов се превърна в грешник за Арарат-Армения 29 август 2019 | 23:53
Безкомпромисен Айнтрахт отказа Страсбург с класика в реванша (видео) 29 август 2019 | 23:36
Ференцварош влезе в групите на ЛЕ 29 август 2019 | 23:28