Карабах громи, Славчев отново гледа отстрани 01 септември 2019 | 22:31
Карабах записа разгромна победа с 4:0 над Сабаил в гостуването си от 3-ия кръг на местното първенство на Азербайджан. В състава на гостите обаче отново отсъстваше българина Симеон Славчев, който изгледа срещата от резервната скамейка.

Точни за успеха на Карабах бяха Кинтана във 2-ата, Ибрахими в 29-ата и 59-ата минута и Емрели в 62-ата минута.

Това бе трета поредна победа за Карабах, който с пълен актив от 9 точки заема 1-ото място в класирането. Сабаил пък е на 3-ата позиция с 6 точки.

Добави коментар Коментари (2)

... (Гост) 2 отговор
03 септември 2019 | 13:24

Ловешки ментак... Рейтинг: 0 0

Балъков (Гост) 1 отговор
02 септември 2019 | 00:21

Нищо,аз и него и Десподов и Бодуров си ги взимам.Налагам правила,ама после не ги спазвам. Рейтинг: 1 0

Българи зад граница

Десподов с две асистенции в първия си мач като титуляр в Бундеслигата 21 септември 2019 | 21:06
Пашов титуляр за Арарат-Армения при поражение от Ширак 21 септември 2019 | 22:36
Автогол на Божиков не спъна устремен Слован - Бешикташ преклони глава, Уулвс загуби вкъщи 20 септември 2019 | 00:02
Ден Бош на Велков се отлепи от дъното с разгром 21 септември 2019 | 01:27
Байер (Леверкузен) уважи Бербатов 19 септември 2019 | 19:15
Разочароващо равенство за отбора на Стивън Петков 16 септември 2019 | 02:10
Страхил Попов напусна контузен при победа на Касъмпаша 22 септември 2019 | 01:22
Замерват Евтимов с бирени бутилки на мач в Англия 21 септември 2019 | 20:32
Рангелов бележи за Енерги в трети пореден мач 21 септември 2019 | 11:37
Антони Иванов и Университатя на точка от върха в Румъния 20 септември 2019 | 22:22
Полският шампион обърна тима на Алекс Колев 20 септември 2019 | 21:05
Българин пред дебют в Англия 20 септември 2019 | 16:38
Севиля се завърна с мощ, Славчев остана на пейката 19 септември 2019 | 21:50
Бербатов обяви, че се оттегля от футбола 19 септември 2019 | 17:20
Пашов и компания спечелиха дербито на Ереван (видео) 19 септември 2019 | 06:40
Костадин Велков поднови тренировки в Кемницер 17 септември 2019 | 05:24