Сърбия не допусна изненада при визитата си на Люксембург (видео) 11 септември 2019 | 00:56
Отборът на Сърбия победи Люксембург с 3:1 като гост в двубой от шестия кръг на евроквалификациите в група В.

Александър Митрович откри резултата за сърбите в 36-ата минута, а в 55-ата Неманя Радонич удвои техния аванс. В 66-ата минута Давид Турпел намали за домакините, но в 78-ата с втория си гол в мача Митрович оформи крайното 3:1 в полза на гостите.

Сърбия е трета в групата със 7 точки, а Люксембург е на четвъртото място с 4 пункта.
Лига Европа
кръг, вторник 10 септември
Люксембург
1:3краен резулат
Сърбия
Антони Морис Антони Морис1 Марко Дмитрович1 Марко Дмитрович
Lars Cristian Krogh Gerson Lars Cristian Krogh Gerson7 Антонио Рукавина2 Антонио Рукавина
Aurelien Joachimвлиза Aurelien Joachim
79' Сергей Милинкович-Савич  Сергей Милинкович-Савичизлиза
Неманя Матич  Неманя Матичвлиза
78' Александър Митрович  Александър Митровичгол
David Turpelгол David Turpel  66'
Danel Sinaniизлиза Danel Sinani  62'
Daniel Da Motaвлиза Daniel Da Mota
Морис Девилизлиза Морис Девил  61' Саша Лукич  Саша Лукичизлиза
David Turpelвлиза David Turpel  Мият Гачинович  Мият Гачиновичвлиза
56' Урош Спайч  Урош Спайчжълт картон
55' Неманя Радонич  Неманя Радоничгол
53' Александър Коларов  Александър Коларовжълт картон
46' Александър Катай  Александър Катайизлиза
Неманя Радонич  Неманя Радоничвлиза
Леандро Барейрожълт картон Леандро Барейро  37'
36' Александър Митрович  Александър Митровичгол
Морис Девилжълт картон Морис Девил  32'
29' Александър Митрович  Александър Митровичжълт картон
11 Извършени фалове 13
36'
Александър Митрович
55'
Неманя Радонич
David Turpel
66'
78'

Добави коментар Коментари (1)

Plemenchuk (Гост) 1 отговор
11 септември 2019 | 04:17

Ниама кои да спре племето ж тази група! Слава Украина Рейтинг: 0 3

Евро 2020

УЕФА наказа Сърбия заради расизъм 21 октомври 2019 | 18:52
Испания вече е на Евро 2020 след драматично извоювана точка (видео) 15 октомври 2019 | 23:36
Лампард говори за расизъм в България през 2011 г. 18 октомври 2019 | 17:33
Резервите на Италия изиграха силни 20 минути за 5:0 (видео) 15 октомври 2019 | 23:43
Огромно разочарование за Румъния (видео) 16 октомври 2019 | 00:30
Финландия с решителна крачка към Евро 2020 15 октомври 2019 | 20:54
Гуардиола: В София УЕФА направи крачка напред 18 октомври 2019 | 16:17
Селекционерът на Армения подаде оставка заради слабите резултати 18 октомври 2019 | 14:00
Показаха топката за Евро 2020 18 октомври 2019 | 01:15
Румъния - Норвегия постави европейски рекорд по брой деца на стадиона 16 октомври 2019 | 13:03
Гибралтар изравни от 0:2, но не издържа 16 октомври 2019 | 00:14
Израел запази малките надежди, Захави с нов гол 16 октомври 2019 | 00:06
Швейцария направи голяма крачка към еврофиналите (видео) 15 октомври 2019 | 23:59
Фарьорите пречупиха Малта в битка на дъното 15 октомври 2019 | 23:56
Всички резултати и голмайстори от евроквалификациите 15 октомври 2019 | 23:39
ФИФА поиска по-строги мерки за расизма, Инфантино изненадан от "някои части на света" 15 октомври 2019 | 20:32