Бивш играч на Реал Мадрид и Барса пое Валенсия 11 септември 2019 | 19:07

Алберт Селадес е новият старши треньор на Валенсия, потвърдиха от клуба. Договорът на бившия селекционер на младежкия национален отбор на Испания е до 30 юни 2021 година.

Селадес ще изведе валенсианците за първа тренировка още днес. На поста Селадес замени уволнения по-рано днес Марселиньо. Той е юноша на Барселона, където записва 72 мача за първенство между 1995-а и 1999-а, а по-късно е и футболист на Реал Мадрид. Селадес ще дебютира в събота от 22:00 българско време, когато неговият тим гостува именно на "Камп Ноу" в среща от четвъртия кръг на испанското първенство.

Луис Суарес Луис Суарес9 Денис Черишев11 Денис Черишев
90' Максимилиано Гомес  Максимилиано Гомесгол
84' Денис Черишев  Денис Черишевжълт картон
Луис Суаресгол Луис Суарес  82'
78' Максимилиано Гомес  Максимилиано Гомесжълт картон
Артуризлиза Артур  73'
Артуро Видалвлиза Артуро Видал
72' Родриго  Родригоизлиза
Максимилиано Гомес  Максимилиано Гомесвлиза
Френки де Йонгизлиза Френки де Йонг  70'
Иван Ракитичвлиза Иван Ракитич
69' Канг-Ин Лий  Канг-Ин Лийжълт картон
67' Гонсало Гедеш  Гонсало Гедешизлиза
Жерард Пикегол Жерард Пике  51'
31' Родриго  Родригожълт картон
27' Кевин Гамейро  Кевин Гамейрогол
Ансу Фати
2'
Френки де Йонг
7'
27'
Кевин Гамейро
Жерард Пике
51'
Луис Суарес
61'
Луис Суарес
82'
90'

12 септември 2019 | 14:32

Има няколко отбора в Ла Лига, които свалят гащите пред Реал. Но с Барса играят все едно финал за СП. Рейтинг: 0 3

Nyakoi (Гост) 4 отговор
12 септември 2019 | 10:40

Всички играчи показват недоволство в социалните мрежи, Гарай определя решението като НЕЧЕСТНО. Става интересно, капитанът Парехо е свикал съотборниците си на среща, за да обсъдят какви действия ще се предприемат. Тоя Лим е много зле.... Рейтинг: 2 0

sss (Гост) 3 отговор
12 септември 2019 | 02:53

кво пък ви пречи валенсия каталунци....всеки път ви дават по една дузпа срешу тях в края на вземете трите точки...супер удобен съперник Рейтинг: 11 2

barcelona (Гост) 2 отговор
11 септември 2019 | 21:01

Дано изпаднат завинаги тия скапаняци! Рейтинг: 5 16

Прилеп Валенсиански (Гост) 1 отговор
11 септември 2019 | 19:26

Време е Пръца да заеме обичайното си 13- то място след заслужена нова загуба Рейтинг: 10 12

Севиля превзе върха в Испания (видео) 15 септември 2019 | 16:55
Неостаряващият Хоакин измъкна Бетис от трудна ситуация (видео) 16 септември 2019 | 00:30
Испания работи за натурализацията на Фати 15 септември 2019 | 11:12
Еспаньол се надигна с обрат за четири минути (видео) 15 септември 2019 | 15:06
Валядолид и Осасуна не излъчиха победител (видео) 15 септември 2019 | 21:21
Два червени картона до 30-ата минута обрекоха Селта (видео) 15 септември 2019 | 19:02
Бекъм продължава с опитите да привлече Меси към проекта си в САЩ 15 септември 2019 | 12:22
Валверде предупреди: Не сравнявайте Фати с Меси! 15 септември 2019 | 02:07
Роди се звезда! 16-годишен вдъхнови Барселона за голяма победа срещу Валенсия (видео + галерия) 14 септември 2019 | 23:51
Атлетико пропадна в Сан Себастиан (видео) 14 септември 2019 | 21:29
Валдес дебютира с победа и червен картон начело на юношите на Барса 14 септември 2019 | 19:52
Виляреал заби Леганес още по-надълбоко (видео) 14 септември 2019 | 18:55
Куртоа: Ядосах се на Азар, защото на два пъти загуби топката 14 септември 2019 | 17:26
Зидан: Ще вкарваме повече и ще получаваме по-малко 14 септември 2019 | 16:55
Реал Мадрид се разходи по бръснача в мач, в който можеше да вкара куп голове (видео) 14 септември 2019 | 15:54