Ейбрахам скри топката на "вълците" след хеттрик и автогол (видео) 14 септември 2019 | 18:50
Челси постигна втората си в победа в Премиър лийг през този сезон, след като разби с 5:2 Уулвърхамптън като гост. Младите играчи на Франк Лампард бяха в основата на този изразителен успех. Фикайо Томори (31') откри резултата, а Тами Ейбрахам, който в предните два кръга отбелязваше по два гола, днес избухна с хеттрик. В 69-ата минута голямата звезда днес нямаше късмет и топката рикошира в него след удар с глава на Ромен Саис, така че Ейбрахам отново записа името си в статистиката, но този път като автор на автогол във вратата си. Патрик Кутроне намали пет минути преди края, а в добавеното време Мейсън Маунт оформи крайния резултат. Двамата мениджъри бяха направили по четири промени в своите стартови състави. Хесус Вайехо, Диого Жота, Джони Кастро и Жоао Моутиньо бяха титуляри за "вълците". Антонио Рюдигер, Маркос Алонсо, Андреас Кристенсен и Вилиан стартираха за Челси. Първите двама бяха титуляри за първи път през този сезон.
През първия половин час не се случи почти нищо интересно, като Челси владееше повече топката. В 31-вата минута отбраната на Уулвс не успя да изчисти добре след късо изпълнение на корнер, топката стигна до Фикайо Томори, който със страхотен удар от около 30 метра препарира Патрисио. Стражът можеше да реагира по-добре, но така и не го направи.

Три минути след това Томори намери Маунт в наказателното поле. Младият халф бе дръпнат от Коуди и падна, настоявайки за дузпа. Топката стигна до Ейбрахам, който стреля от няколко метра - 0:2.

В 34-тата минута Ейбрахам вкара втори гол във втори пореден мач, след като засече с глава центриране на Алонсо.
Девет минути след началото на втората част Ейбрахам оформи своя хеттрик, след като овладя дълго подаване на Жоржиньо, финтира по превъзходен начин Коуди и стреля в далечния ъгъл.
Ромен Саис намали 20-ина минути преди края, след като засече с глава центриране на Моутиньо от корнер. Така изглеждаше в началото, но след това от Премиър лийг потвърдиха, че последен с топката е играл голмайсторът на Челси и записаха попадението като автогол на Ейбрахам.
В 85-ата минута Патрик Кутроне, който се появи като резерва, намали на 2:4. Италианецът направи добавка отблизо, след като преди това Кепа изби удар на Дохърти.
В петата минута на добавеното време Майсън Маунт оформи крайния резултат, след като получи хитър пас от Батшуай, освободи се от Вайехо и стреля точно.

Патрик Кутроне Патрик Кутроне10 Миши Батшуай23 Миши Батшуай
90' Мейсън Маунт  Мейсън Маунтгол
Патрик Кутронегол Патрик Кутроне  85'
Ромен Саисжълт картон Ромен Саис  79'
77' Тами Ейбрахам  Тами Ейбрахамизлиза
Миши Батшуай  Миши Батшуайвлиза
Раул Хименесизлиза Раул Хименес  70' Матео Ковачич  Матео Ковачичизлиза
Морган Гибс-Уайтвлиза Морган Гибс-Уайт  Рос Баркли  Рос Баркливлиза
Тами Ейбрахамавтогол Тами Ейбрахам  69'
64' Андреас Кристенсен  Андреас Кристенсенжълт картон
62' Тами Ейбрахам  Тами Ейбрахамжълт картон
Адама Траореизлиза Адама Траоре  56'
Мат Дохъртивлиза Мат Дохърти
55' Тами Ейбрахам  Тами Ейбрахамгол
Леандер Дендонкеризлиза Леандер Дендонкер  46' Антонио Рюдигер  Антонио Рюдигеризлиза
Патрик Кутроневлиза Патрик Кутроне  Курт Зума  Курт Зумавлиза
41' Тами Ейбрахам  Тами Ейбрахамгол
34' Тами Ейбрахам  Тами Ейбрахамгол
31' Фикайо Томори  Фикайо Томоригол
3
3 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
4
3 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
0
31'
Фикайо Томори
34'
Тами Ейбрахам
41'
55'
69'
Патрик Кутроне
85'
90'
Мейсън Маунт

Добави коментар Коментари (16)

ЛОНДОН (Гост) 16 отговор
15 септември 2019 | 15:45

улвьрхяптьн не са покаъател ..да видим другия крьг сме домакини на лазурите демек ливьрпул дали младите ще се справят с обиграния лидер на АНГЛИЯ. Рейтинг: 1 4

Petrov (Гост) 15 отговор
15 септември 2019 | 10:50

Ние ще Ви покажем как се правят успешни инвестиции на спортни събития на база математически формули. Изпробвайте безплатно на TIPSTERIUM . СОМ и се убедете колко е лесно и доходоносно. Рейтинг: 0 2

KTBFFH2 (Гост) 14 отговор
15 септември 2019 | 07:52

Лампард е треньора за този отбор в този момент и дори да има стряскащи загуби 4:0 МЮ, когато тези момчета се обиграят, ще спечелим ВЛ без загуба, както и ШЛ. Помнете ми думата, даже и сега да ме помислите за луд! Рейтинг: 29 6

Blue (Гост)
15 септември 2019 | 09:50

Уникални, СТРАХОТНИ млади момчета!!! Толкова са млади, а са такава класа. И 3-мата голмастори играха все едно вчера си ги купил за по 150,- млн. Най-хубавото, е че разкара ЗУМА-та. ДАНО НИКОГА не помирише терен. Ако играше от 1ва минута мача можеше и да е Х или загуба. Няма такава дупка. И за двата гола беше виновен. Той трябваше да предече центрирането преди Ейбрахам да си я вкара, но пак гледа мача по къси гащи. За втория гол също не си опази човека Рейтинг: 4 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Bai 4len (Гост) 13 отговор
15 септември 2019 | 01:43

Браво на франки много смели ходове и не случаини има хляб в тия млади момчета от школата дано и останалите клубове че няма лошо да използваш таланти от школата вместо да ффъргат милиони за уш таланти Рейтинг: 20 2

Челси (Гост) 12 отговор
14 септември 2019 | 23:41

Браво на Франки че ракара Зума и даде шанс на Томори и Уилиян.Доволен съм от играта ни Рейтинг: 16 2

Blue Pride (Гост)
15 септември 2019 | 01:42

Тии , кой мач гледа? Аз гледах един много, ама много стабилен Зума и един доста слаб Кепа ... Рейтинг: 4 4

ЧЕЛСИ (Гост)
15 септември 2019 | 09:03

Един мач сме гледали.Кои си вкара авто срещу Шефилд? Рейтинг: 1 0

15 септември 2019 | 14:28

Говорим за вчерашния мач ... И Тери и Бране и Рюдигер съм виждал да си вкарват автоголове, вчера беше стабилен и грешките не бяха негови и в двете ситуации Арисабалага можеше да се намеси доста по-авторитетно... Момчето е в обиграване, беше супер стабилен с Тери и Бране, пратиха го в Стоук и Евъртън, там се играе друг футбол ... Оценки в края на сезона... Томори ще стане голям футболист, убеден съм... Но на мястото на Зума игра Рюдигер... А Франки изненада с това 3-4-2-1 и Вълците до 60-тата минута не знаеха къде са... Рейтинг: 4 0

До Noone special (Гост) 11 отговор
14 септември 2019 | 23:27

Еми изглежда, че баластрата ти от 8 до 20 място унизи шампиона. Нещо друго от фамозната ти глава ще чуем ли? Рейтинг: 4 1

123456 (Гост) 10 отговор
14 септември 2019 | 20:17

Ейбрахам ги разби, а гола на Томори няма нужда от коментар - страхотни млади състезатели в състава на Челси, дано се опазят от контузии през сезона. Рейтинг: 67 1

Sss (Гост) 9 отговор
14 септември 2019 | 19:44

Всеки мач на Челси от началото на сезона е пълна наслада за окото... Евала Рейтинг: 77 1

14 септември 2019 | 19:25

Не съм от Челси, но от както Моуриньо каза, че Маунт и Ейбрахам нямат класата да играят в Челси, те започнаха да вкарват почти всеки мач. Ейбрахам май вече има 7гола за този сезон във ВЛ. Няма да е лошо ако Моу се изкаже негативно и за нашите национали, току виж сме се класирали на европейското. Рейтинг: 75 0

14 септември 2019 | 19:24

Писаха преди сезона некви глупости колко били израснали Уулвс и как щяло сериозно да се намесят в борбата за топ 6. Така както върви хорото с 3т от 5 мача , май ще се намесят сериозно в борбата за изпадане. Истината е , че в Англия като махнеш прословутия топ 6 и Евертън , всичко останало е леш и баластра. От 8-20 място кой и да изпадне , все има за кво. Ненапразно е излязла прикаката за английския средняк , а оттам до слабак е два хикса по-малко ... По-интересно ще е да си увеличат отборите на 24. Слабак до слабака ,мила моя майнольо... Рейтинг: 8 25

Ранго (Гост)
14 септември 2019 | 19:37

Явно нищо не разбираш! Рейтинг: 18 2

6666 (Гост)
14 септември 2019 | 21:59

точно Уулвс миналия сезон имаха положителен баланс с-у топ 6, така че по-полека. наистина на този фон и с подсилването през лятото се очаква да направят повече,а засега се дънят. Рейтинг: 8 2

аа (Гост) 5 отговор
14 септември 2019 | 19:00

Марто ще те е ба и ще те би я. Рейтинг: 0 1

Джш (Гост) 4 отговор
14 септември 2019 | 18:31

Тази година много лошо почнахме и Лига Европа съвсем ще ни изцеди силите. Определено не очаквах като домакин такъв резил Рейтинг: 15 2

6666 (Гост)
14 септември 2019 | 22:00

успех за в бъдеще /не и срещу Тотнъм, разбира се/ Рейтинг: 1 1

dajdla (Гост) 3 отговор
14 септември 2019 | 18:19

в статията пишете,че първият гол не е негов,иначе заглванието е,че е с 4 гола.....големите сте Рейтинг: 9 2

Whatever (Гост)
14 септември 2019 | 21:40

Ами вкара и автогол :Д Рейтинг: 4 0

1905 (Гост) 2 отговор
14 септември 2019 | 18:04

Ейбрахам ще стане голмайстор с това темпо, само сините от София и Лондон! Рейтинг: 61 5

Челси (Гост)
15 септември 2019 | 09:13

Червените сливи, скоро ще млъкнат!!!! Рейтинг: 7 0

Вижоще

Англия

Клоп: Изглежда Манчестър Юнайтед е единственият отбор, който в момента иска да играе с нас 18 октомври 2019 | 15:30
Солскяер за дербито с Ливърпул, контузията на Де Хеа и снимката с Погба 18 октомври 2019 | 12:36
Лампард говори за расизъм в България през 2011 г. 18 октомври 2019 | 17:33
Ливърпул обвърза още един от основните си играчи дългосрочно 18 октомври 2019 | 19:56
Ван Дайк: Под напрежение сме, но това не ми пречи 18 октомври 2019 | 19:38
Цифрите доказват: проблемът Салах – Мане още не е разрешен 18 октомври 2019 | 12:49
Давид Луис постави Арсенал в битката за титлата 19 октомври 2019 | 01:29
Ман Юнайтед подписа с най-големия си талант 18 октомври 2019 | 20:37
Марко Силва фаворит за уволнение, Солскяер и Почетино в тройката 18 октомври 2019 | 18:49
Кралят на Норвегия ще гледа на живо дербито Манчестър Юнайтед - Ливърпул 18 октомври 2019 | 18:04
Лампард нападна Франция заради Канте 18 октомври 2019 | 18:02
Манчестър Юнайтед готви оферта за Джан през зимата 18 октомври 2019 | 17:26
Гуардиола: Знам какво трябва да направим 18 октомври 2019 | 17:07
Гуардиола призова Европа да се намеси за разрешаване на конфликта в Каталуня 18 октомври 2019 | 16:36
Гуардиола: В София УЕФА направи крачка напред 18 октомври 2019 | 16:17
Клоп още не знае дали Салах и Матип ще играят срещу Манчестър Юнайтед 18 октомври 2019 | 15:49