ЦСКА Москва с антирекорд в Лига Европа 20 септември 2019 | 01:29
Загубата с 1:5 от Лудогорец е антирекорд в турнира Лига Европа за руския гранд ЦСКА Москва. Досега най-крупната загуба за "армейците" в Лига Европа беше 1:4 от Арсенал в четвъртфиналите през сезон 2017/2018 година.
В Шампионската лига ЦСКА Москва е губил още по-катастрофално. Антирекордът там е записан през сезон 1992/1993 година - 0:6 от Олимпик Марсилия. В следващия кръг ЦСКА Москва приема Еспаньол на 3 октомври.
Клаудиу Кешерудузпа Клаудиу Кешеру  73'
72' Игор Акинфеев  Игор Акинфеевжълт картон
71' Константин Кучаев  Константин Кучаевизлиза
Лукас Сантос  Лукас Сантосвлиза
Клаудиу Кешеругол Клаудиу Кешеру  68'
61' Вадим Карпов  Вадим Карповжълт картон
54' Такума Нишимура  Такума Нишимураизлиза
Илзат Ахметов  Илзат Ахметоввлиза
53' Яка Бийол  Яка Бийолизлиза
Фьодор Чалов  Фьодор Чаловвлиза
Клаудиу Кешеругол Клаудиу Кешеру  52'
Джоди Лукокигол Джоди Лукоки  50'
Вандерсонгол Вандерсон  48'
11' Игор Дивеев  Игор Дивеевгол
0
11'
Игор Дивеев
Вандерсон
48'
Джоди Лукоки
50'
Клаудиу Кешеру
52'
68'
73'

Добави коментар Коментари (4)

С0ФИЯ фен на: --- 4 отговор
21 септември 2019 | 10:17

Софке, къщата няма да се изчисти сама, прането да се изпере само и манджата да се приготви сама, ма, бягай! Рейтинг: 0 0

София (Гост) 3 отговор
20 септември 2019 | 09:04

Уважавам онези клубове, които разгромяват всички цесеката по Земята, независимо дали са от Москва, Ловеч, Киев или Обеля. Рейтинг: 4 3

Браво, НО последни ще сме (Гост) 2 отговор
20 септември 2019 | 03:37

Браво, НО последни ще сме с 6 точки. Това ще е едната реалност. А 2 ще са реалностите за Цска с 9 или 10 точки. Защото: С цели 3 случайни удара започна прелома. Браво на нас. Но този резултат ще мобилизира враговете. Унгария няма да даде и 1 точка. И Испания няма да ни даде 1 точка. Ще съберат от нас по 6 т. Ако ние пак опукаме Цска в Москва, ще съберем общо 6 точки и с тях ще си останем. В същото време Испания и Унгария си поделиха по 1 т. По мое мнение: И от нас като вземат по 6 стават със 7 точки. Нататък унгарците като паднат 2 пъти от Цска, а испанците паднат 1 път от Цска и изведнъж руснаците събират 9 точки. Унгарците бият испанците и стават 10 т. Испанците да бият руснаците и стават 10 точки. Но ако направят равен, руснаците стават 10 точки, а испанците стават 8 т. Продължават руснаци и унгарци. Нашите с 6т. от 2 победи срещу Русия ще са последни. Не се обзалагам!!! Но като стане така, моля да не псувате тогава Лудогорец. А да си спомните този коментар. Най-добре се смеят накрая на състезанието. Тренерът на Цска, Гончаренко е прав. Не са отпаднали, а ние не сме с 1 или 2 крака класирани. Според мен: 3 майсторски, но случайни гола обърнаха мача. Реално изработен бе четвъртия гол за 1:1. Дузпата не коментирам. С нея и без нея Рейтинг: 2 7

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

ко3а-та Атанасов-Димов (Гост)
20 септември 2019 | 07:38

Бързо, тичай към Букмейкъра да залагаш апартамента, страшен схемаджи я си. Рейтинг: 11 1

Браво, НО последни ще сме (Гост) 1 отговор

тото (Гост)
20 септември 2019 | 12:41

Може и последни да останем ,важното е ,че ви начесахме розовите ви дупенца и ви направихме за смях пред цял свят! Рейтинг: 4 1

Лига Европа

Съперник на Лудогорец смени треньора преди гостуването в Разград 07 октомври 2019 | 21:11
Нова велика евровечер! Лудогорец съсипа Ференцварош насред Будапеща (видео+галерия) 03 октомври 2019 | 21:40
Новият треньор на Еспаньол: Не можем да захвърлим работата си в Европа 08 октомври 2019 | 14:08
Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 04 октомври 2019 | 00:18
Гончаренко: Следващите два мача ще решат нещата в групата 23 октомври 2019 | 18:21
Жалба в УЕФА след инцидента на мача между Дюделанж и Карабах 04 октомври 2019 | 12:55
Станислав Генчев: Ние сме с 2-3 класи над Ференцварош и резултатът го показва 03 октомври 2019 | 22:06
Радост за Лацио след обрат срещу Рен (видео) 03 октомври 2019 | 23:52
Футболистите на Лудогорец подивяха в съблекалнята (снимка) 03 октомври 2019 | 23:14
Слован ще приеме Уулвс пред празни трибуни заради расизъм 10 октомври 2019 | 10:53
Де Хеа и Погба аут за гостуването на Партизан 23 октомври 2019 | 16:55
Еспаньол отлетя с няколко проблема за гостуването на Лудогорец 23 октомври 2019 | 14:19
Лацио може да обжалва тежко наказание за расизъм 16 октомври 2019 | 11:48
Двама от Лудогорец в идеалния състав на Лига Европа 04 октомври 2019 | 12:25
Треньорът на Еспаньол: Беше трудно до първия гол 04 октомври 2019 | 12:21
Емери: Трябва да даваме шансове на младите 04 октомври 2019 | 03:21
Фонсека: Направихме много технически грешки 04 октомври 2019 | 02:42
Солскяер доволен от равенството в Холандия, поиска дузпа 04 октомври 2019 | 02:04
Без победител в скандинавското дерби 04 октомври 2019 | 00:27
Доминация на ПСВ в Норвегия 04 октомври 2019 | 00:15