Рен игра 41 минути с двама по-малко и беше близо до сензацията 25 октомври 2019 | 00:30
ЧФР (Клуж) надделя с 1:0 над Рен като гост в сблъсък от третия кръг в група “Е” на Лига Европа, в която са още отборите на Селтик и Лацио. Двубоят във Франция беше драматичен до последно, като съдията извади три червени картона. Домакините играха с двама души по-малко в продължение на 41 минути, но независимо от това имаха няколко положения и даже пропуснаха дузпа.

Още в 5-ата минута вратарят на Рен Едуард Менди получи директен червен картон за нарушение точно пред наказателното поле. Разправията около решението на рефера продължи четири минути, след като Чиприан Йоан Деак реализира отсъдения пряк-свободен удар. Под рамката на домакините застана резервата Пепе Боне, който със своите едва 16 г. и 254 дни постави нов рекорд за най-млад страж в Лига Европа.

Френските футболисти не се притесниха и в 28-ата можеха да изравнят, но Мбайе Дианг не уцели вратата от дузпа.

Секунди след началото на второто полувреме от игра беше изгонен още един футболист на Рен - Едуардо Камавинга. И той беше санкциониран за нарушение на откъсващ се играч.

Очакваше се Клуж вече да няма проблеми, но това не се случи. Амбицираните домакини имаха две добри положения, но не успяха да ги вкарат. В 82-ата румънците също останаха в намален състав, след като за втори жълт картон беше отстранен Матео Сушич.

Жереми Морел Жереми Морел15 Kevin Boli21 Kevin Boli
Фету Мауаса Фету Мауаса17 Mario Jorge Malino Paulino45 Mario Jorge Malino Paulino
Жордан Сибатю Жордан Сибатю9 Овидиу Хобан28 Овидиу Хобан
90' Гедриус Арлаускис  Гедриус Арлаускисжълт картон
84' Ласина Траоре  Ласина Траореизлиза
Mike Cestor  Mike Cestorвлиза
82' Mateo Susic  Mateo Susicчервен картон
Raphinhaизлиза Raphinha  80'
Жордан Сибатювлиза Жордан Сибатю
Фету Мауасаизлиза Фету Мауаса  75'
Джеймс Леа Силикивлиза Джеймс Леа Силики
70' Дамян Джокович  Дамян Джоковичизлиза
Adrian Alexandru Paun  Adrian Alexandru Paunвлиза
66' Mihai Bordeianu  Mihai Bordeianuизлиза
Овидиу Хобан  Овидиу Хобанвлиза
Фету Мауасажълт картон Фету Мауаса  51'
Едуардо Камавингачервен картон Едуардо Камавинга  46'
Raphinhaжълт картон Raphinha  23'
17' Mateo Susic  Mateo Susicжълт картон
Йорис Няньонжълт картон Йорис Няньон  9' Чиприан Йоан Деак  Чиприан Йоан Деакгол
1
9'

Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 28 ноември 2019 | 23:57
Лудогорец спечели точка в Москва, но всичко ще се реши в Разград (видео) 28 ноември 2019 | 21:44
Тъмните облаци над Емери се сгъстяват след нов провал (видео) 28 ноември 2019 | 23:59
"Вълците" се развилняха в Истанбул (видео) 28 ноември 2019 | 21:51
Кайехон все по-близо до Китай 01 декември 2019 | 02:22
Невероятна драма в Будапеща зарадва Лудогорец (видео) 28 ноември 2019 | 21:55
Севиля продължи перфектния си ход (видео) 29 ноември 2019 | 00:07
Голово шоу в Ротердам гарантира драматичен финал в група “G” (видео) 28 ноември 2019 | 21:54
Брага и Уулвърхамптън си спретнаха надстрелване и в комплект продължават напред (видео) 28 ноември 2019 | 21:52
Борусия (М) си отмъсти на Волфсбергер (видео) 28 ноември 2019 | 22:42
Ребров смята, че Ференцварш е заслужавал победата над Еспаньол 29 ноември 2019 | 12:45
АПОЕЛ (Никозия) се класира след успех в Люксембург (видео) 29 ноември 2019 | 00:22
Дяков: Беше ясно, че днешният мач няма да реши нищо 28 ноември 2019 | 22:45
Пламен Илиев: Излезем ли за равен срещу Ференцварош, ще загубим мача 28 ноември 2019 | 22:23
Гент и Волфсбург продължават напролет в Лига Европа (видео) 28 ноември 2019 | 22:22
АЗ Алкмаар получи червен картон и върна два гола (видео) 28 ноември 2019 | 22:12
Генчев: Излизаме за победа срещу Ференцварош 28 ноември 2019 | 21:58
Хетафе надви Трабзонспор и се върна към победите (видео) 28 ноември 2019 | 20:10
Експериментален Ман Юнайтед допусна обрат в Казахстан (видео) 28 ноември 2019 | 19:40
Лудогорец отива на операция "Москва" 28 ноември 2019 | 07:00