Гуардиола остана доволен от равенството с Аталанта 07 ноември 2019 | 04:43
Мениджърът на Манчестър Сити Джосеп Гуардиола остана сравнително доволен след равенството 1:1 срещу Аталанта в Милано. В последните 15 минути от мача англичаните играха със защитника Кайл Уокър на вратата, тъй като влезлият на полувремето на мястото на контузения Едерсон Клаудио Браво получи червен картон.

“Футболът е емоция. Ако бяхме вкарали втори гол в края на първото полувреме резултатът щеше да е друг. Играхме добре през първото полувреме, но след почивката не бяхме толкова добри. Да не забравяме, че срещу нас беше най-резултатният отбор в Италия. Питайте съперниците им от Серия А дали е лесно да играеш срещу Аталанта. В Шампионската лига трябва да се възползваш от своите шансове.", коментира Гуардиола.

Специалистът беше попитан и каква е причината за вратарската смяна на почивката.

''В последните минути на първото полувреме Едерсон почувства дискомфорт. В близките часове ще научим какво е точно положението с него, но е свързано с бедрото. Ние се надяваме, че той ще играе в мача с Ливърпул, но със сигурност няма да рискуваме здравето му.

''Ако Едерсон успее да се възстанови, ще играе той. Ако не успее- тогава Браво. Нямам никакво съмнение в моите футболисти. Браво е професионалист, има огромен опит, винаги може да се разчита на него, каза още Гуардиола.
Клаудио Браво1 Клаудио Браво
Тимоти Кастанеизлиза Тимоти Кастане  90' Бенжамен Менди  Бенжамен Мендижълт картон
Луис Муриелвлиза Луис Муриел  Бернардо Силва  Бернардо Силважълт картон
88' Рияд Марез  Рияд Марезизлиза
Кайл Уокър  Кайл Уокървлиза
Ремо Фройлеризлиза Ремо Фройлер  84'
Руслан Малиновскивлиза Руслан Малиновски
81' Клаудио Браво  Клаудио Бравочервен картон
Тимоти Кастанежълт картон Тимоти Кастане  79'
73' Габриел Жезус  Габриел Жезусизлиза
Серхио Агуеро  Серхио Агуеровлиза
70' Фернандиньо  Фернандиньожълт картон
Марио Пашаличгол Марио Пашалич  49'
46' Едерсон  Едерсонизлиза
Клаудио Браво  Клаудио Бравовлиза
Йосип Иличичжълт картон Йосип Иличич  43'
Рафаел Толойжълт картон Рафаел Толой  39'
Берат Джимситижълт картон Берат Джимсити  27'
7' Рахийм Стърлинг  Рахийм Стърлинггол
12 Извършени фалове 11
7'
Рахийм Стърлинг
Марио Пашалич
49'

Добави коментар Коментари (3)

LFC forever (Гост) 3 отговор
07 ноември 2019 | 14:54

Той ще бъде доволен на равенство и в неделя, ама няма да стане. Отвяваме ги и - 9 точки. Дори Челси и Лестър ще ги минат. Това е живота. Рейтинг: 4 2

сигурно (Гост)
07 ноември 2019 | 19:21

Предвид кадровите им проблеми, нищо чудно да ги победите. Видя се, че и по-скромни отбори им взеха точки. Повечето анализатори определят Ливърпул за фаворит, но Сити има качества да ви стъжнят сезона. Челси и Лестър?! Сериозен ли си??? Рейтинг: 0 0

Ramos (Гост) 2 отговор
07 ноември 2019 | 10:26

Пеп от Кан Барса Маш Ке Ун Клуб вече е точно толкова актуален колкото Моуриньо. Футболна антика, на която съперника знае пас по пас как ще играят. По-слабите падат, но по-напреде в турнира няма шанс, предсказуем и скучен футбол. Рейтинг: 6 6

боко (Гост)
07 ноември 2019 | 14:28

Шампион на Англия последните два сезона, не е като да нямаше конкуренция-Клоп, Почетино, Моу, Сари. Миналия сезон в ШЛ леко го порязаха срещу Тотнам, по миналия леко го порязаха срещу Ливърпул, като и в двата мча не изглеждаше да беше разгадан. Моу кво направи последитедва сезона и къде е сега че не се сещам. Рейтинг: 3 3

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Grammar Nazi (Гост) 1 отговор
07 ноември 2019 | 09:51

Това си беше очевидно гмуркане. Рейтинг: 7 1

Шампионска Лига

Още два отбора са на 1/8-финал в ШЛ - крайни резултати и голмайстори 27 ноември 2019 | 23:55
Ван Дайк: Не падам без причина 28 ноември 2019 | 10:24
Луд мач на "Местайя" остави живи мечтите на Челси и Валенсия (видео) 27 ноември 2019 | 21:55
Меси преди мача на "Анфийлд": Не бива да се повтаря случилото се в Рим 29 ноември 2019 | 17:49
Флорентино Перес предлага създаването на Суперлига 06 декември 2019 | 11:31
Клоп: Най-важното нещо е контузията на Фабиньо 28 ноември 2019 | 10:55
Чеферин отговори на Перес: Плановете за Суперлига ще унищожат футбола 06 декември 2019 | 17:38
Тен Хаг: Тактически бяхме перфектни 28 ноември 2019 | 13:00
Суарес: С Меси се познаваме отлично и това ни помага много 28 ноември 2019 | 12:52
Фавър: Меси може да бъде спрян единствено с нарушения 28 ноември 2019 | 12:08