Гент изненада Волфсбург в Германия (видео) 07 ноември 2019 | 23:58
Гент постигна ценна победа с 3:1 при гостуването си на Волфсбург и оглави група I на Лига Европа. Белгийците се развихриха след почивката, когато отбелязаха и трите си попадения, след като губеха с 0:1 след първите 45 минути.

"Вълците" започнаха по-силно и след няколко възможности стигнаха до първия гол. След ъглов удар в 20-ата минута топката се удари в главите на двама играчи преди да стигне до Виктор, който с нисък удар я прати в мрежата. През второто полувреме Гент успя да постигне пълен обрат. Яремчук даде началото след страхотен удар от воле, с който гостите изравниха за 1:1.

Попадението вдъхнови белгийците и заиграха по-уверено. Въпреки това Виктор можеше да изведе Волфсбург отново напред. Той обаче пропусна, а в 65-ата минута Гент вече водеше след удар от воле на Депоатр. Германците нямаха много идеи как да застрашат вратата на съперника, а в 76-ата минута Нгадеу-Нгаджуи сложи край на интригата след удар с глава.

Юнус Мали Юнус Мали10
90' Лоран Депоатр  Лоран Депоатризлиза
Гиорги Квилитая  Гиорги Квилитаявлиза
Ренато Щефенжълт картон Ренато Щефен  85'
Робин Кнохеизлиза Робин Кнохе  81' Roman Yaremchuk  Roman Yaremchukизлиза
Феликс Клаусвлиза Феликс Клаус  Alessio Castro-Montes  Alessio Castro-Montesвлиза
76' Майкъл Нгадеу-Нгаджуи  Майкъл Нгадеу-Нгаджуигол
Робин Кнохежълт картон Робин Кнохе  75'
Максимилиан Арнолдизлиза Максимилиан Арнолд  70'
Lukas Nmechaвлиза Lukas Nmecha
Йосип Брекалоизлиза Йосип Брекало  66'
Юнус Маливлиза Юнус Мали
65' Лоран Депоатр  Лоран Депоатргол
50' Roman Yaremchuk  Roman Yaremchukгол
46' Игор Пластун  Игор Пластунжълт картон
Максимилиан Арнолджълт картон Максимилиан Арнолд  45' Nana Akwasi Asare  Nana Akwasi Asareжълт картон
Жоао Виктор
20'
50'
Roman Yaremchuk
65'
Лоран Депоатр
76'
Майкъл Нгадеу-Нгаджуи

Добави коментар Коментари (1)

NN (Гост) 1 отговор
08 ноември 2019 | 01:26

Волфсбург отнесоха 6 гола от Ред Бул вярно с резервите, ама все пак, 3 от Дортмунд и сега 3 от Гент. А уж защитата им беше силната страна. Рейтинг: 2 0

Лига Европа

Всички резултати и голмайстори от Лига Европа 28 ноември 2019 | 23:57
Лудогорец спечели точка в Москва, но всичко ще се реши в Разград (видео) 28 ноември 2019 | 21:44
Тъмните облаци над Емери се сгъстяват след нов провал (видео) 28 ноември 2019 | 23:59
"Вълците" се развилняха в Истанбул (видео) 28 ноември 2019 | 21:51
Кайехон все по-близо до Китай 01 декември 2019 | 02:22
Невероятна драма в Будапеща зарадва Лудогорец (видео) 28 ноември 2019 | 21:55
Севиля продължи перфектния си ход (видео) 29 ноември 2019 | 00:07
Голово шоу в Ротердам гарантира драматичен финал в група “G” (видео) 28 ноември 2019 | 21:54
Брага и Уулвърхамптън си спретнаха надстрелване и в комплект продължават напред (видео) 28 ноември 2019 | 21:52
Борусия (М) си отмъсти на Волфсбергер (видео) 28 ноември 2019 | 22:42
Ребров смята, че Ференцварш е заслужавал победата над Еспаньол 29 ноември 2019 | 12:45
АПОЕЛ (Никозия) се класира след успех в Люксембург (видео) 29 ноември 2019 | 00:22
Дяков: Беше ясно, че днешният мач няма да реши нищо 28 ноември 2019 | 22:45
Пламен Илиев: Излезем ли за равен срещу Ференцварош, ще загубим мача 28 ноември 2019 | 22:23
Гент и Волфсбург продължават напролет в Лига Европа (видео) 28 ноември 2019 | 22:22
АЗ Алкмаар получи червен картон и върна два гола (видео) 28 ноември 2019 | 22:12
Генчев: Излизаме за победа срещу Ференцварош 28 ноември 2019 | 21:58
Хетафе надви Трабзонспор и се върна към победите (видео) 28 ноември 2019 | 20:10
Експериментален Ман Юнайтед допусна обрат в Казахстан (видео) 28 ноември 2019 | 19:40
Лудогорец отива на операция "Москва" 28 ноември 2019 | 07:00