Генчев: Никой не е очаквал такова нещо, Рафа постъпи правилно 08 ноември 2019 | 00:17

Наставникът на Лудогорец Станислав Генчев обяви, че Рафаел Форстър е постъпил правилно в 12-ата минута, когато си изкара много глупав червен картон в днешния двубой срещу Еспаньол и в крайна сметка улесни неимоверно испанците, които разгромиха орлите с 6:0.

Припомняме, че бразилският защитник бе големият грешник и в предишния двубой срещу Еспаньол, който бе загубен с 0:1. Именно Форстър бе с основна вина за допуснатото попадение.

“Изключително лош развой на мача. В първата ситуация получихме гол. До края на първото полувреме червен картон, втори червен картон, дузпа, 3:0 и мачът прикюлчи. Няма какво да кажа освен изключително неприятна загуба. Никой не е очаквал такова нещо.

Грешката за първия гол няма как да я предвидиш - това е индивидуална грешка. На всеки се случва, дори на най-добрите футболисти.

Много е трудно да кажеш дали Рафа постъпи правилно. Според мен Рафа постъпи правилно като направи нарушение.  Не са един и два случаите, в които отбор постига нещо с 10 човека. Грешките са част от играта. Мачът приключи с втория червен картон.

За втория червен картон мога да кажа, че щяхме да сменим Горалски с Анисе на полувремето, защото той е футболист, който играе по-рисково”, каза Генчев, след което призна, че е бил надигран тактически от испанците и в двата мача.

“Няма да е само този треньор, който да ме е надиграл. Аз не съм най-добрият треньор в света. Важното е да си вадим поуки, от които да се учим”, допълни Генчев.

Факундо Ферейра Факундо Ферейра9 Жордан Икоко22 Жордан Икоко
90' Стефан Баджи  Стефан Баджижълт картон
Джоди Лукоки  Джоди Лукокижълт картон
77' Вандерсон  Вандерсонизлиза
Адриа Педросавлиза Адриа Педроса
39' Клаудиу Кешеру  Клаудиу Кешеруизлиза
Анисе Абел  Анисе Абелвлиза
Матиас Варгасдузпа Матиас Варгас  36'
35' Яцек Горалски  Яцек Горалскичервен картон
25' Яцек Горалски  Яцек Горалскижълт картон
21' Марселиньо  Марселиньоизлиза
Жордан Икоко  Жордан Икоковлиза
Луис Лопесгол Луис Лопес  19'
12' Рафаел Форстър  Рафаел Форстърчервен картон
Оскар Мелендо
4'
Луис Лопес
19'
Матиас Варгас
36'
Виктор Кампусано
52'
Адриа Педроса
73'
Факундо Ферейра
76'

Добави коментар Коментари (37)

mda (Гост) 37 отговор
08 ноември 2019 | 21:32

Ами адекватно изказване, след този резултат, каквото и да каже, ще е виновен, поне се опитва да тушира напрежението! Рейтинг: 1 0

альооу (Гост) 36 отговор
08 ноември 2019 | 20:47

Бах тия съдии,немязат на наште, а тренер Рейтинг: 0 0

БЛАГОЙ (Гост) 35 отговор
08 ноември 2019 | 16:08

КОЕ Е ПРАВИЛНО, БЕ МАЛОУМНИК ! ДА ОСТАВИ ОТБОРА С ЧОВЕК ПО-МАЛКО ОЩЕ В 12 - ТА МИНУТА !? Рейтинг: 0 0

l.georgiev (Гост) 34 отговор
08 ноември 2019 | 13:56

преди мача тренера говореше че игрчите на испанците са много добри и че чека много труден мач сега говори че никой не е чекал това какво иска да каже незнам Рейтинг: 1 1

Кико (Гост) 33 отговор
08 ноември 2019 | 12:46

Генчев беше объркал състава!Но който и да беше пуснал резултата щеше да бъде горе долу същият!Футбола се развива много бързо отборите от 5топ червената играят много бързо,топката се движи с висока скорост тук е разковничето!В България се играе много бавно всички отбори играят бавно,и срещу бързи отбори ги няма никакви!Еспаньол излезнаха с резервите и почват да си играят своята игра и това е!Може би ако бяха титулярите нямаше да паднат чак толкова щяха да вкарат 2/3гола и щяха да убият темпото!Но занещастие на Лудогорец играха срещу резервите и юношите на клуба! Рейтинг: 5 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

.. (Гост)
08 ноември 2019 | 13:22

Толко много думу и не каза нищо..... Словореда ти е пълна каша брато Рейтинг: 2 0

ЛИТЕКС МИКРЕ ПЕЩЕРА КЛУБ (Гост) 32 отговор
08 ноември 2019 | 10:12

ШАПШАЛ ТЪП ТИ КАКВО ОЧАКВАШЕ ИСПАНЦИТЕ ДА СВАЛЯТ ГАЩИТЕ КАТО НАЩИ ОТ ЛИТЕКС МИКРЕ ПОМАК софия цска ТИРЕ МЕНТЕ ОЛЕЛЕЕЕ КОГАТО ИГРАЯТ С ВАС И ВИЕ ГИ ЧУКАТЕ И КЛАТИТЕ ПОСТОЯНО Рейтинг: 3 2

ha (Гост)
08 ноември 2019 | 10:30

Утайка, заслужава ли си да се унижаваш така за 20 лв. на ден : Рейтинг: 0 1

DA (Гост) 31 отговор
08 ноември 2019 | 10:04

Ренан е с класи над Пл.Илиев,но е на пейката.Форстер е просто едно недоразумение,който има само силен шут.Един пас не може да подаде и е бърз,колкото кралски пингвин.Халфовата линия не помагаше на защитата.Абе въобще няма кой да дискутирам.Единствения футболист е Недялков,но той сам не може да направи нищо. Рейтинг: 8 2

Haha (Гост) 30 отговор
08 ноември 2019 | 09:20

Лудогорец бил свикнал да побеждава и доминира.Разбира се киро гела купува съдии и точно и това се получава.Киро гела унищожава българския футбол от алчност.Да не говорим колко милиона е откраднал. Рейтинг: 9 3

utochnitel (Гост) 29 отговор
08 ноември 2019 | 09:16

Много жалко че верно някои си помислиха след два мача колко велик е тоя, как може да кажеш браво на форестър сега най вероятно и ще отпаднат от групата Рейтинг: 7 2

Чичо (Гост) 28 отговор
08 ноември 2019 | 09:06

Сега е твой ред за червен картон. Рейтинг: 3 0

байтуй (Гост) 27 отговор
08 ноември 2019 | 08:47

Станиславе, поуката за пореден път е приземяване приземяване приземяване. Бихте някак ЦСКА и Ференцварош и се помислихте за гранд, а ти се помисли за треньор. По-уекичко го казвай бе, уеко в уево. Еспаньол и те си мислеха, че срещу сериозен отбор излизат, но ви разкриха при гостуването и ви разпраха сега Рейтинг: 15 1

син (Гост) 26 отговор
08 ноември 2019 | 08:43

Нормално е да го надиграят тактически, защото човекът няма опит. Тактическия багаж се трупа с треньорския опит. Киро да му мисли - ако ще е до титла в България - там с купените футболисти, с 2-3 съдии и 2-3 купени мача ще вземе титлата, ама дали тая титла го грее, ако не си избива парите от ЕКТ? Рейтинг: 8 2

iPhoneman (Гост) 25 отговор

Станиславе,аз очаквах!?, Рейтинг: 1 0

Ненужен (Гост) 24 отговор
08 ноември 2019 | 08:41

Напротив,цялата страна го очакваше със затаен дъх.Браво,отличен за долината на рязаните карабини. Рейтинг: 6 2

RS (Гост) 23 отговор
08 ноември 2019 | 08:07

Никой не го е очаквал, но цяла България го желаеше! Рейтинг: 13 6

Вижоще

Лига Европа

Кошмар в Барселона - Лудогорец бе разбит с шест гола от Еспаньол (видео) 07 ноември 2019 | 23:48
Резултати и голмайстори в Лига Европа - пет отбора са на 1/16-финал 07 ноември 2019 | 23:55
ЦСКА (М) пропусна последния си шанс, а Ференцварош остана зад Лудогорец (видео) 07 ноември 2019 | 23:59
След силен мач и три гола Ман Юнайтед се класира за елиминациите на Лига Европа (видео) 07 ноември 2019 | 23:53
Сент Етиен изпусна победата в Украйна 08 ноември 2019 | 00:15
Кариус пусна нови три гола 08 ноември 2019 | 00:42
Селтик наказа пропуските на Лацио в 95-ата минута и се класира за следващата фаза (видео) 07 ноември 2019 | 22:05
“Мундо Депортиво”: Благословена Европа за Еспаньол 08 ноември 2019 | 10:05
АПОЕЛ обърна Карабах и завърза възела в група "А" (видео) 07 ноември 2019 | 22:35
Фейенорд и Йънг Бойс се сбориха, но не се победиха 08 ноември 2019 | 00:05
Еспаньол доминира в Идеалния отбор на Лига Европа 08 ноември 2019 | 14:19
Марселиньо: Много лошо, но горе главата! (видео) 08 ноември 2019 | 00:35
Борусия (М) пак съсече Рома в последните секунди (видео) 08 ноември 2019 | 00:34
Армията на Стивън Джерард сломи и Порто в своята крепост (видео) 08 ноември 2019 | 00:15
Терзиев: Хубаво е всеки да си направи анализ 08 ноември 2019 | 00:08
Гент изненада Волфсбург в Германия (видео) 07 ноември 2019 | 23:58
Шоу на Мунир и Дабур прати Севиля на 1/16-финал (видео) 07 ноември 2019 | 21:57
Стандард удари Айнтрахт в края (видео) 07 ноември 2019 | 21:51
АЗ Алкмаар още веднъж се подигра с Астана и изпревари поне за няколко часа Ман Юнайтед (видео) 07 ноември 2019 | 19:40