Мачин: Лудогорец даде най-доброто с двама души по-малко 08 ноември 2019 | 00:23

Наставникът на Еспаньол Пабло Мачин говори след победата на своя отбор с 6:0 над Лудогорец в Лига Европа.

"Започнахме много силно, вкарахме гол. Дойде червеният картон, след това и второто отстраняване. После стана лесно, но трябва да отчетем направеното от Лудогорец до тези два мача.

Зададох си въпроса как аз бих реагирал при подобна ситуация. Имаха опасни влизания, те дадоха най-доброто, което можеше да се направи с двама души по-малко", заяви Мачин.

Факундо Ферейра Факундо Ферейра9 Жордан Икоко22 Жордан Икоко
90' Стефан Баджи  Стефан Баджижълт картон
Джоди Лукоки  Джоди Лукокижълт картон
77' Вандерсон  Вандерсонизлиза
Адриа Педросавлиза Адриа Педроса
39' Клаудиу Кешеру  Клаудиу Кешеруизлиза
Анисе Абел  Анисе Абелвлиза
Матиас Варгасдузпа Матиас Варгас  36'
35' Яцек Горалски  Яцек Горалскичервен картон
25' Яцек Горалски  Яцек Горалскижълт картон
21' Марселиньо  Марселиньоизлиза
Жордан Икоко  Жордан Икоковлиза
Луис Лопесгол Луис Лопес  19'
12' Рафаел Форстър  Рафаел Форстърчервен картон
Оскар Мелендо
4'
Луис Лопес
19'
Матиас Варгас
36'
Виктор Кампусано
52'
Адриа Педроса
73'
Факундо Ферейра
76'

Добави коментар Коментари (2)

Изгонен от форум (Гост) 2 отговор
08 ноември 2019 | 15:30

Лц донесе поредния резил за футболна България, след Левски и националния. Отборчето от Делиормана за 7г. в Европа инкасира втора загуба с 0:6, нещо което другите ни отбори за десетилетия не са "постигали"! Всъщност видя се разликата м/у България и Испания - предпоследния в тяхното класиране размазва нашия хегемон от осем години с общ резултат 7:0! С оглед и на юношеско-младежкия състав на испанците, оправданията на Лц, че били с девет души са меко казано безпочвени. Всъщност в този мач лъсна истинската същност на разградчани - съдийството! Когато съдията свири по правилата, резултата за тях е катастрофален... Рейтинг: 1 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Кирко (Гост)
08 ноември 2019 | 21:02

Не забравяй, че Лудите играха с 9 човека... Рейтинг: 1 1

Мхм (Гост)
09 ноември 2019 | 08:58

А срещу ЦСКА Москва и Ференцварош как свириха съдиите и резултатите какви бяха? Рейтинг: 1 0