Еспаньол доминира в Идеалния отбор на Лига Европа 08 ноември 2019 | 14:19
Тимът на Еспаньол, който в четвъртък унижи Лудогорец с 6:0, е с най-много представители в Идеалния отбор за кръга в Лига Европа. Цели четирима футболисти на испанския клуб попадат сред отличените. Това са Луис Лопес, Оскар Мелендо, Себастиен Коршия и капитанът Естебан Гранеро. Първите двама реализираха първите два гола в двубоя в Барселона.

Друг представител на Ла Лига - Севиля, е с двама играчи в Топ 11 - Мунас Дабур и Мунир Ел Хадади, които общо забиха пет попадения в мрежата на ФК Дюделанж. Мунир даже е №1 сред футболистите изобщо в този четвърти кръг на Лига Европа.

Добави коментар Коментари (1)

! (Гост) 1 отговор
08 ноември 2019 | 14:40

Да ви е.ба майката Рейтинг: 0 0

Лига Европа

Кошмар в Барселона - Лудогорец бе разбит с шест гола от Еспаньол (видео) 07 ноември 2019 | 23:48
Резултати и голмайстори в Лига Европа - пет отбора са на 1/16-финал 07 ноември 2019 | 23:55
ЦСКА (М) пропусна последния си шанс, а Ференцварош остана зад Лудогорец (видео) 07 ноември 2019 | 23:59
След силен мач и три гола Ман Юнайтед се класира за елиминациите на Лига Европа (видео) 07 ноември 2019 | 23:53
Сент Етиен изпусна победата в Украйна 08 ноември 2019 | 00:15
Кариус пусна нови три гола 08 ноември 2019 | 00:42
Селтик наказа пропуските на Лацио в 95-ата минута и се класира за следващата фаза (видео) 07 ноември 2019 | 22:05
“Мундо Депортиво”: Благословена Европа за Еспаньол 08 ноември 2019 | 10:05
АПОЕЛ обърна Карабах и завърза възела в група "А" (видео) 07 ноември 2019 | 22:35
Фейенорд и Йънг Бойс се сбориха, но не се победиха 08 ноември 2019 | 00:05
Марселиньо: Много лошо, но горе главата! (видео) 08 ноември 2019 | 00:35
Борусия (М) пак съсече Рома в последните секунди (видео) 08 ноември 2019 | 00:34
Генчев: Никой не е очаквал такова нещо, Рафа постъпи правилно 08 ноември 2019 | 00:17
Армията на Стивън Джерард сломи и Порто в своята крепост (видео) 08 ноември 2019 | 00:15
Терзиев: Хубаво е всеки да си направи анализ 08 ноември 2019 | 00:08
Гент изненада Волфсбург в Германия (видео) 07 ноември 2019 | 23:58
Шоу на Мунир и Дабур прати Севиля на 1/16-финал (видео) 07 ноември 2019 | 21:57
Стандард удари Айнтрахт в края (видео) 07 ноември 2019 | 21:51
АЗ Алкмаар още веднъж се подигра с Астана и изпревари поне за няколко часа Ман Юнайтед (видео) 07 ноември 2019 | 19:40