Безполезно равенство под дъжда в Гимараеш 29 ноември 2019 | 00:57

Витория (Гимараеш) и Стандард (Лиеж) завършиха 1:1 в двубой от група "F" на Лига Европа. Срещата се игра под проливен дъжд, а резултатът не устройва и двата тима, които на практика се простиха с шансовете си да продължат напред.

Първото полувреме беше равностойно, а в неговия край паднаха два гола. В 40-ата минута гостите получиха дузпа за нарушение на Дъглас Жезус и опитният Максим Лестиен не сбърка от бялата точка. Секунди преди почвиката Витория изравни с Андре Перейра, който прати топката под плонжа на вратаря Арно Бодар.

През втората част и двата тима пропуснаха по няколко положения, но резултатът остана непроменен. Най-близо до гола беше Лукас Еванджелиста от домакините.

С актив от 2 точки Витория със сигурност отпада, а Стандард има илюзорни шансове да продължи напред, но за целта трябва да победи с 5 гола разлика Арсенал в последния кръг.

Флоран Ханин Флоран Ханин29 Nicolas Gavory24 Nicolas Gavory
Лукас Еванджелиста Лукас Еванджелиста7 Мехди Карсела Гонзалес10 Мехди Карсела Гонзалес
Лео Бонатинивлиза Лео Бонатини
84' Zinho Vanheusden  Zinho Vanheusdenжълт картон
82' Пол-Жозе М'Поку  Пол-Жозе М'Покуизлиза
Дуйе Чоп  Дуйе Чопвлиза
Marcus Edwardsизлиза Marcus Edwards  76'
Рочинявлиза Рочиня
71' Максим Лестиен  Максим Лестиенизлиза
Selim Amallah  Selim Amallahвлиза
69' Рено Емонд  Рено Емондизлиза
Оби Оларе  Оби Оларевлиза
64' Konstantinos Laifis  Konstantinos Laifisжълт картон
52' Пол-Жозе М'Поку  Пол-Жозе М'Покужълт картон
Лукас Еванджелистажълт картон Лукас Еванджелиста  47'
Bruno Duarte da Silvaизлиза Bruno Duarte da Silva  45'
Davidsonвлиза Davidson
Andre Pereiraгол Andre Pereira
Микел Агужълт картон Микел Агу  44'
Edmond Tapsobaжълт картон Edmond Tapsoba  42' Самуел Бастиен  Самуел Бастиенжълт картон
40' Максим Лестиен  Максим Лестиендузпа
11
2 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
5
40'
Максим Лестиен
Andre Pereira
45'

Добави коментар Коментари (1)

*** (Гост) 1 отговор
29 ноември 2019 | 02:05

Краси, катил прост, ами ако Гимараеш бие Айнтрахт няма нужда Стандард да бият с 5 гола, нали? Рейтинг: 0 0

Лига Европа

УЕФА няма резервен вариант за провеждането на Лига Европа 02 юли 2020 | 13:31
Големите фаворити в Лига Европа засега се разминават (жребият) 10 юли 2020 | 14:29
Ето какво ще решат утре от УЕФА за ШЛ и ЛЕ 16 юни 2020 | 10:33
Взеха решение за доиграването на Лига Европа 09 юни 2020 | 12:38
Солскяер е развълнуван от възможността да се изправи срещу Истанбул ББ или Копенхаген 10 юли 2020 | 21:47
Шампионска лига и Лига Европа може да се доиграят във формат "Финална осмица" 02 юни 2020 | 18:43
Истанбул Башакшехир взе преднина срещу Копенхаген (видео) 12 март 2020 | 22:09
Леверкузен изкова солидна преднина в Глазгоу (видео) 12 март 2020 | 23:56
Исмаел: Не заслужавахме толкова тежка загуба 13 март 2020 | 06:49
Селтик се провали с гръм и трясък 28 февруари 2020 | 00:15
Без фенове на финалния турнир в Шампионската лига 09 юли 2020 | 21:28
УЕФА определи къде ще се играят реваншите от Шампионската лига 09 юли 2020 | 21:12
Носителят на Купата на Швейцария няма да играе в Лига Европа 03 юли 2020 | 16:25
Възможно е да има публика на мачовете от ШЛ и ЛЕ 17 юни 2020 | 17:36
Официално: УЕФА обяви как ще се доиграе Лига Европа 17 юни 2020 | 16:46
Финалът на Лига Европа ще се играе в Кьолн 16 юни 2020 | 01:39
Шампионската лига ще се доиграе в Португалия, а Лига Европа - в Германия 12 юни 2020 | 07:25
УЕФА планира да проведе всички мачове от ШЛ и ЛЕ в един град 29 май 2020 | 17:33
Довършването на ШЛ и Лига Европа изглежда нереално при сегашните условия 13 май 2020 | 18:44
Използването на BAP в груповата фаза на Лига Европа се отлага 10 юли 2020 | 01:38