Бърнли наказа Лестър, Варди пропусна дузпа (видео) 19 януари 2020 | 18:12
Бърнли постигна обрат срещу Лестър и стигна до успех с 2:1 на "Търф Моор". Ашли Уестууд донесе победата на своя тим с попадение в 79-ата минута. Решителна намеса имаше и вратарят на домакините Ник Поуп, който спаси дузпа, изпълнена от Джейми Варди през второто полувреме.

"Лисиците" имаха предимство през първото полувреме и на почивката водеха след гол на Ашли Барнс. Крис Ууд изравни в 56-ата минута с деветия си гол в първенството за този сезон.

Лестър допусна втора поредна загуба и вече трябва да се замисли за мястото си в четворката, въпреки че все още има солиден аванс. Барнс бе най-добрият играч за гостите днес. Той бе близо до откриване на резултата преди да се разпише в 33-ата минута. Барнс спечели и дузпата в 68-ата минута, която Варди пропусна. Основни единици в тима на Брендън Роджърс разочароват последните седмици и това се отразява на играта на отбора.

Джеймс Мадисън не бе на обичайното си ниво, а Варди, който имаше 11 гола в 8 мача преди Коледа, има само един отбелязан гол в последните седем срещи във всички турнири.

Ашли Уестуудгол Ашли Уестууд  79'
74' Айосе Перес  Айосе Пересизлиза
Юри Тилеманс  Юри Тилемансвлиза
Денис Прает  Денис Праетизлиза
Келечи Ихеаначо  Келечи Ихеаначовлиза
Бен Мийжълт картон Бен Мий  67'
Крис Уудгол Крис Ууд  56'
33' Харви Барнс  Харви Барнсгол
11
2 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
9
3 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
3
33'
Харви Барнс
Крис Ууд
56'
Ашли Уестууд
79'

Добави коментар Коментари (5)

. (Гост) 5 отговор
19 януари 2020 | 19:24

Без Вилфред Ндиди толкова. Рейтинг: 3 0

ЛЕСТЪР FEN (Гост) 4 отговор
19 януари 2020 | 18:29

От няколко мача насам Лестър играе слабо и не може да се отърве от лошата форма, в която се намира. Не мога да си обясня, къде отиде отбора, който нижеше победа след победа и правеше стрхотни мачове. На пръв поглед футболистите са същите, но играта няма нищо общо с тази в началото на сезона. На Джейми Варди му се събраха много празници около Нова година, беше оставен да почива няколко мача и се върна абсолютно безличен на терена а от него зависи много, как ще играе Лестър. Брендън Роджърс и екипа му трябва да предприемат някакви спешни мерки да се излезе от това положение в противен случай нещата не отиват на добре. Рейтинг: 8 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Аз (Гост)
19 януари 2020 | 18:38

Имай предвид,че им се събраха много мачове от карабао къп и от ФА къп,но ако това те успокоява-преките конкуренти на лестър за топ 4Челси,Тотнъм и юнайтед не се намират въобще в добра форма ; Рейтинг: 6 1

. (Гост)
19 януари 2020 | 19:26

Как че са същите играчи, като е контузен дефанзивния халф... Рейтинг: 1 0

acmilan (Гост)
20 януари 2020 | 15:23

Ндиди се казва разликата. Без него Лестър тотално губят контрол над събитията. В следващите 4 мача Лестър доста трудно ще вземат дори точка. Рейтинг: 0 0

ВАРеал (Гост) 3 отговор
19 януари 2020 | 18:27

Ако Лестър беше Реал 1. при изравнителен гол на Бърнли щеше да има ВАР и преразглеждане и отмяна на гола заради "дишане във врата"!2. ВардиРамос пребива изпуснатата дузпа ,защото вратаря стъпил накриво на голлинията!!! Ама Лестър не е РЕвАЛ! Рейтинг: 7 3

ВАРеал (Гост) 2 отговор
19 януари 2020 | 18:26

Ако Лестър беше Реал 1. при изравнителен гол на Бърнли щеше да има ВАР и преразглеждане и отмяна на гола заради "дишане във врата"!2. ВардиРамос пребива изпуснаха дузпа ,защото вратаря стъпил накриво на голлинията!!! Ама Лестър не е РЕвАЛ! Рейтинг: 7 1

(Гост) 1 отговор
19 януари 2020 | 18:15

лъснаха им голите лисича задници... Рейтинг: 3 4

Англия

Челси 0:2 Манчестър Юнайтед, гледайте тук! 17 февруари 2020 | 23:20
Ливърпул вече е фаворит за Тод Кантуел 17 февруари 2020 | 15:23
Легендарен вратар на Юнайтед, който спасил Боби Чарлтън, си отиде 17 февруари 2020 | 11:01
Уудуърд дал 15 минути на Борнемут, за да приемат офертата за Кинг 17 февруари 2020 | 14:06
Артета: Бях шокиран от наказанието на Сити 17 февруари 2020 | 13:44
"Контра": Ще последва ли срив в Манчестър Сити след наказанието 17 февруари 2020 | 18:58
Треньорът на Лил призна, че интересът от Манчестър Юнайтед се отразява на Сумаре 17 февруари 2020 | 22:27
Лорис: Не става въпрос за късмет 17 февруари 2020 | 20:34
Неизвестните се трупат преди сблъсъка на Мадрид и Сити 17 февруари 2020 | 19:59
Венгер, Капело и Гулит коментираха наказанието на Манчестър Сити 17 февруари 2020 | 17:48
Ерик Дайър напуска Тотнъм през лятото 17 февруари 2020 | 17:35
Арсенал с интерес към бивш защитник на Ман Юнайтед 17 февруари 2020 | 17:10
Пеп към играчите: Дори да ни изхвърлят в четвърта дивизия, ще остана 17 февруари 2020 | 16:36
Гендузи бил изваден от групата заради конфликт с Артета 17 февруари 2020 | 16:08
Бербатов: Юнайтед задължително трябва да вземе нещо от Челси 17 февруари 2020 | 13:44
Гуардиола и Стърлинг няма да напускат Ман Сити въпреки наказанието 17 февруари 2020 | 12:33