ФК Прищина прегази Арда в Турция (видео + снимки) 22 януари 2020 | 15:48
Отборът на Арда (Кърджали) допусна много тежко поражение в първата си проверка в Турция. Играчите на Стамен Белчев загубиха с 0:5 от ФК Прищина. Попаденията за тима от Косово реализираха Янузи (11, 42), Вития (58) и Джон (66, 81).

Тимът от Кърджали изигра много слаб мач, в който допусна изключително много грешки в защита, които бяха наказани от Прищина.

Проверката започна отлично за ФК Прищина. Още в 11-ата минута тимът стигна до първия гол в срещата. В негов автор се превърна Янузи, който вкара кълбото от близка дистанция.

Две минути по-късно Ахмети получи шанс да стреля от точката на дузпата, но опитът му не намери целта. В 25-ата минута играчите на Прищина направиха страхотна комбинация, която завърши с мощен удар на Коренича, но кълбото не намери очертанията на вратата.

В 40-ата минута гредата спаси Иван Караджов, но две минути по-късно Янузи вкара своя втори гол в срещата, след като завърши отлично проведена атака.
В 58-ата минута резервата Ермао Вития вкара трети гол в мрежата на Арда. Атакуващият футболист получи добро подаване, след което с мощен шут не остави шанс на Николай Банков.

В 66-ата минута Джон наказа за четвърти път Арда. Крилото с лекота матира вратаря на българския състав.

В 72-ата минута Пламен Крумов опита да се разпише от пряк свободен удар, но кълбото премина на сантиметри от целта.

В 81-ата минута Ото Джон матира Банков за пети път. Стрелецът се разписа, след като засече центриране от десния фланг.

Най-чистото положение за Арда се откри в 90-ата минута, когато Ахмед Осман засече с глава центриране на втора греда, но стражът на Прищина се намеси добре. Това бе и последната интересна ситуация в проверката.

Стартови състави:

Арда: 1. Караджов, 21. Костадинов, 24. Хасани, 4. Стоев, 22. Кръстев, 6. Ховсепян, 27. Мартинов, 7. Делев, 3. Нанна, 9. Ковачев, 99. Василев

Прищина: Хаджо, Ибрахими, Мифтарай, Халити, Абази, Зиба, Ахмети, Краснички, Коренича, Манкенда, Янузи

Добави коментар Коментари (14)

Sexy shit (Гост) 14 отговор
23 януари 2020 | 00:50

Косоварете ни трескат на национално ниво, що да не трескат и на клубно. Рейтинг: 1 2

Въй (Гост) 13 отговор
22 януари 2020 | 20:37

Чаалми е ги отпориха,анадолите им хлопат яко! Рейтинг: 4 0

Кое е (Гост) 12 отговор
22 януари 2020 | 19:26

Hanna. Ами поредната звезда от седма лига на Франция. Някой пак да налапа едни пари от трансфер. И напролет айде обратно. Рейтинг: 3 0

22 януари 2020 | 18:46

Срамота и позор без идейна игра аматйорска игра постоянно назад се враща топката така не се играет научете се аматйори боклуци без идейно!!!!!!!!!!!!!!!!!! Рейтинг: 12 0

ЦСКА 1948 (Гост) 8 отговор
22 януари 2020 | 17:48

Рязана поганска работа. Рейтинг: 1 8

Ехо (Гост) 7 отговор
22 януари 2020 | 17:24

Тази вечер КУЧКАТА НА ДПС ГайтанскиЩе ходи при Доган да се обяснява за загубата. Пешеви пак са в далаверата Рейтинг: 10 4

petichka (Гост) 6 отговор
22 януари 2020 | 16:56

Те Цицекс са на нивото на Арда така че тия ако ги хванат и на тях петичка ще им лепнат. Дори и националите да ни ги хванат - пак петичка Рейтинг: 4 0

Здр (Гост) 5 отговор
22 януари 2020 | 16:02

Вчера 5-0,днес 5-0....много "случайно" не мислете ли...и утре едно 5-0..... Рейтинг: 19 0

Peisli (Гост)
22 януари 2020 | 16:28

Айде тия вчера втора Бундеслига, немци , ама щом и косоварите ни разбиват.... Рейтинг: 13 1

22 януари 2020 | 14:15

Арда има играч на проби и не сте успели да го съобщите? Who is Нанна? Рейтинг: 6 5

efbet Лига

Славия намери място в Топ 6 с минимален успех (видео) 17 февруари 2020 | 18:50
Симеон Райков пред завръщане в елита 17 февруари 2020 | 11:36
Пешев: Задачата на ръководството е да се задържим в efbet Лига 17 февруари 2020 | 13:55
Черно море възстановява след мача с Дунав 17 февруари 2020 | 12:49
Киров: Имахме час и половина физическа подготовка, Черно море няма слаби страни 16 февруари 2020 | 19:05
Мартин Костадинов: Белчев ми каза, че ще ме използва като десен бек 25 януари 2020 | 02:29
Караджов: За мен на тая нива - толкова 17 февруари 2020 | 19:17
Стамен Белчев: Проблемът е, че създаваме малко положения 17 февруари 2020 | 19:04
Георги Георгиев: Тежък мач 17 февруари 2020 | 18:58
Етър пусна новите календари 17 февруари 2020 | 17:58
Рекордна посещаемост в дербито, левскарите над два пъти повече 17 февруари 2020 | 02:26
Илиан Илиев: Срещу Левски ще ни е толково трудно, колкото и ако нямаше сътресения 16 февруари 2020 | 19:13
Мартин Минчев: Надявам се да влезем в Топ 6 16 февруари 2020 | 19:02
Черно море превзе Русе и направи сериозна заявка за първата шестица (видео) 16 февруари 2020 | 18:47
Групата на Славия за мача с Арда 16 февруари 2020 | 17:57
И пловдивското дерби не излъчи победител след много битка и малко футбол (снимки+видео) 16 февруари 2020 | 16:19