Митрев не бе в групата при важна победа на Волунтари 14 февруари 2020 | 21:14
Отборът на Волунтари постигна важна победа с 2:1 като гост на Чиндия в сблъсъка между двата тима от 25-ия кръг в румънската лига 1. Българският страж на гостите Божидар Митрев обаче остана извън групата за този двубой, а на вратата бе Валентин Койчару.

Волунтари поведе с гол на Георге в 8-ата минута, но Йоница изравни в 83-ата минута. Гостите обаче се добраха до успеха в добавеното време с попадение на Цира в 92-ата минута.

Победата бе важна за Волунтари, защото бе срещу пряк конкурент в битката за оцеляване. Въпреки това тимът остава на дъното на таблицата със 17 точки. Чиндия пък е на 11-ото място с 24 точки.