"Червена" вихрушка отвя Спартак (Плевен) (галерия) 17 февруари 2020 | 19:57
Отборът на ЦСКА 1948 започна ударно втория полусезон във Втора лига. Футболистите на Йордан Юруков разбиха тима на Спартак (Плевен) със 7:1 и се изравниха по точки на върха със Септември (София).
Едва в края на първото полувреме ЦСКА 1948 използва своето преимущество и поведе в резултата. След като в 42-ата минута Ивайло Климентов не успя на два метра пред вратата да засече центриране отдясно, две минути по-късно Венцислав Василев с глава след корнер простреля вратаря на Спартак. “Червените” нанесоха втори удар по отбора от Плевен в 45-ата минута. Васил Шопов удвои преднината на своите след технично изпълнение.
Истинска вихрушка се развихри пред вратата на Спартак през второто полувреме. В 55-ата минута Ивайло Климентов излезе сам срещу вратаря и безпроблемно го матира. В 60-ата минута Ивайло Раденцов намали от дузпа, но четири минути по-късно отново Ивайло Климентов с удар отблизо простреля вратаря за 4:1. В 69-ата минута Даниел Младенов отбеляза първия си гол за ЦСКА 1948 в официален мач след многоходова атака.
В 75-ата минута резултатът стана 6:1. Голмайсторът на “червените” Андон Гущеров се разписа след добро подаване на Даниел Младенов. Влезлият от резервната скамейка Валентин Йосков също попадна в прегръдките на своите съотборници. Току-що появил се в игра, той препарира стража на Спартак с далечен шут за крайното 7:1.
11
2 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
9
3 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
Венцислав Василев
43'
Васил Шопов
45'
Ивайло Климентов
55'
60'
Ивайло Раденцов
64'
Даниел Младенов
69'
Андон Гущеров
76'
Валентин Йосков
83'

Добави коментар Коментари (64)

CSKA 1948 (Гост) 64 отговор
18 февруари 2020 | 12:44

Само ние ще спрем Лудогорец! Рейтинг: 8 0

ЦСКА 1948 (Гост) 63 отговор
18 февруари 2020 | 08:05

Тире шампиони кога?Публика ли...преди 5-6 години бяхме повече от говедата,при 6-те поредни сега 5 000 срещу 20 000 намаляте нещо люляци! Рейтинг: 9 4

18 февруари 2020 | 06:54

Преди 2016 щях да се закълна, че НЕ МОЖЕ фенове на ЦСКА ДА ВИКАТ ЗА ЛИТЕКС... После се оказа че ... МОЖЕЛО.. Рейтинг: 10 1

Джони (Гост) 60 отговор
18 февруари 2020 | 02:01

Ще бъде интересно догодина мач ЦСКА 1948 - Литекс Рейтинг: 20 6

Пидирунгел (Гост)
18 февруари 2020 | 02:23

Абе то и тая година има такъв мач. ЦСКА 1948 срещу ЦСКА-София дубъла - Литекс от Втора лига. Рейтинг: 7 1

Хаха хахахаха (Гост)
18 февруари 2020 | 02:25

Джони добре Рейтинг: 2 3

Норге (Гост) 59 отговор
18 февруари 2020 | 01:38

Бездетен ЧИКИДЖИЯ съм, но.. не знам дали съм БЕЗПЛОДЕН... Не мога да припаря до жена, та камо ли да си помисля за е.бане... хахахахаха Рейтинг: 3 3

Мириша Ганчеф (Гост) 58 отговор
18 февруари 2020 | 01:24

снимайте сектор Г където имаше над 5000 човека кво снимате сектор А дет бяхме 200 човека Рейтинг: 7 3

Пидирунгел (Гост) 57 отговор
18 февруари 2020 | 01:17

Защо сте снимали само сектор А с 20-те фена? Истинските ЦСКА-ри от 1948 са в сектор Г! 4000 в сектор Г на тоя мач, а вие провокирате с кадри от празния сектор А. Това е недопостимо за спортна медия като вашата. Рейтинг: 9 3

Пидирунгел (Гост) 56 отговор
18 февруари 2020 | 01:14

И преди, и сега... 1948 е ЦСКА! УЙ ЗА ЛИТЕКС! Рейтинг: 12 2

Куко (Гост) 55 отговор
18 февруари 2020 | 01:08

Нито тия нито ония с Тирето са цдна септември при цднв..... Излагация на макс. Сега искат да фалират Левски насила та да не отнасят майтапите след като догодина ще има два отбора с едно име в А пфг и ще станем зс смях пред цял свят. Рейтинг: 5 2

Л Любо (Гост) 54 отговор
18 февруари 2020 | 00:36

Защо пиши те тия глупости бе журнлисти скапани ние футбол нямаме не виждате ли. Рейтинг: 1 4

Монтана (Гост) 53 отговор

Вашият благодетел Найденов доказа че сте сателит на говедата. Напълни ви с играчи на говедата, нойто навремето се кълнеха че мразят ЦСКА Д. Младенов ще кажете ли с каква фланелка излезе, ще ви кажа, аз мразя ЦСКА Този ли ще ви спасява честа, долна говежда измет Рейтинг: 7 9

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Монтана (Гост) 52 отговор
18 февруари 2020 | 00:31

Авиаторите на умрели куче нож вадят Рейтинг: 5 8

Монтана (Гост) 51 отговор
18 февруари 2020 | 00:30

Вашият благодетел го доказа, колкото и да отричат с тези 8 000 000 милиона който им обеща Рейтинг: 7 6

?? (Гост)
18 февруари 2020 | 01:32

Така ли, норвежки ЧИКИДЖИЯ??? Рейтинг: 5 0

Ба си (Гост)
18 февруари 2020 | 01:55

8 000 000 милиона е огромна сума. Има 12 нули ... е ба си богатото джудже тц, тц Рейтинг: 1 1

ЦСКА-Гриша Ганчев (Гост) 50 отговор
18 февруари 2020 | 00:00

Ооо авиаторите, вашия гуру и благодетел Цеката Найденов преведе ли вече първата вноска от 8 милиона лева за спасението на Левски? Рейтинг: 6 13

123 (Гост)
18 февруари 2020 | 00:07

кво ти пука гледай си на помака чурката и мълчи Рейтинг: 18 3

Вижоще

Втора лига

Митов: Аз съм виновен за селекцията в Хебър 02 април 2020 | 15:14
Кичо Добрев: Струва ми се, че нито едно първенство няма да завърши 04 април 2020 | 17:28
Кучета, приятелки... в ЦСКА 1948 показаха как се тренира при екстремни условия (видео) 06 април 2020 | 13:08
Шоко: Локо (София) има големи шансове да се върне в елита 06 април 2020 | 15:20
Нападател на Нефтохимик пропуска мача със Струмска слава 06 март 2020 | 14:50
Витоша стартира с победа в контролите (видео+галерия) 18 януари 2020 | 17:11
Силните хора във ФК Кариана предприеха благотворителна акция 06 април 2020 | 14:44
Грък остана да тренира в Благоевград 05 април 2020 | 16:53
В Спартак (Плевен) готови да останат във Втора лига, ако няма изпадащи отбори 05 април 2020 | 13:31
Във вторник решават съдбата на Струмска слава 04 април 2020 | 12:31
Обсъждат нов вариант за завършване на първенството 04 април 2020 | 06:55
Ремонтът на "Спартак" ще се забави 03 април 2020 | 11:08
ЦСКА 1948 пусна предпазни маски 02 април 2020 | 16:33
В Хебър ще опитат да минат на модела 60/40 02 април 2020 | 12:18
Кметът на Монтана "за" формат с 18 отбора в efbet Лига 02 април 2020 | 08:52
Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА-София и каза: Обединение на двата ЦСКА след карантината 01 април 2020 | 23:50