Невероятно! Футболист се развилня с 4 гола за 13 минути (видео) 25 май 2020 | 17:49
Футболист отбеляза 4 гола за 13 минути в първенството на Фарьорските острови. В неделя ХБ Торсхавн се разправи с 5:0 с домакина АБ Аргир в мач от третия кръг на местния шампионат. Интересното е, че крайният резултат бе оформен още в 21-ата минута, а на всичко отгоре в 16-ата Хедин Хансен от тима на гостите от Торсхавн получи червен картон. Това се случи при резултат 0:3 и не попречи на гостите да отбележат още два гола на противника си в следващите 5 минути.
В 4-ата минута Осур Далбуд изведе Торсхавн напред в резултата, а между 8-ата и 21-ата минута Адриан Юстинусен съсипа домакините с цели 4 попадения. 21-годишният нападател бе точен в 8-ата, 12-ата, 17-ата и 21-ата минута. Три от головете си той отбеляза с изстрели от пряк свободен удар.

Добави коментар Коментари (3)

Пидирунгел (Гост) 3 отговор
26 май 2020 | 08:08

Да беше чер, щехме го земем на Армията. Няма късмет момчето, че мака му не е поела църния патладжан. Рейтинг: 3 0

afgd (Гост) 2 отговор
25 май 2020 | 21:48

Не е нещо не нормално единия клуб е полу-професионален другия е аматьорски Рейтинг: 1 0

Откупната клауза на Лаутаро изтича тази нощ 07 юли 2020 | 11:59
Динамо (З) назначи спортния директор Зоран Мамич за треньор до края на сезона 08 юли 2020 | 04:12
Класически Ибра: Ако бях в Милан от началото на сезона, щяхме да сме шампиони 08 юли 2020 | 03:39
Сари: Тотално доминирахме и изведнъж всичко се обърка 08 юли 2020 | 03:08
Пиоли: Вече сме истински отбор 08 юли 2020 | 02:41
Уигън започна съкращения сред служителите на клуба 08 юли 2020 | 02:10
Селта получи гол в 1-ата минута, но спря и Атлетико (видео) 08 юли 2020 | 01:03
Челси иска да продаде Жоржиньо 08 юли 2020 | 00:32
Георги Костадинов с жълт картон при домакинска загуба на Арсенал (видео) 07 юли 2020 | 23:19
Кореец върна усмивките на "Местайя" (видео) 07 юли 2020 | 22:30
Гениален гол на Уелбек реши съдбата на Норич (видео) 07 юли 2020 | 21:55