Отборът на Боби Цонев губи надежда за спасение с 12-а поредна загуба 05 юли 2020 | 00:08
Отборът на Интер (Запрешич) допусна 12-а поредна загуба в първенството на Хърватия и върви уверено към изпадане от елита. Тази вечер възпитаниците на Томислав Ивкович паднаха с 1:3 в гостуването си на Локомотива (Загреб) от 33-ия кръг. Българинът Борислав Цонев не бе в групата на гостите за този двубой.

Домакините поведоха в 30-ата минута с попадение на Маркович, но Интер изравни в 52-ата минута чрез Мамут.

В края на мача обаче гостите рухнаха и допуснаха нови два гола във вратата си. Първо Толич се разписа от дузпа в 89-ата минута, а в добавеното време на двубоя Якич оформи крайното 3:1.

Това бе важен успех за Локомотива, който си върна 2-ото място в класирането с 60 точки в актива си. Интер остава на дъното със 17 точки и е на цели 7 от 9-ата позиция, която може да прати тима на бараж. Водач и сигурен шампион е Динамо (Загреб) със 76 точки. До края на сезона остават три кръга.

Българи зад граница

Антони Иванов и Университатя държаха титлата в ръцете си, но шампион отново е ЧФР Клуж (видео) 03 август 2020 | 23:02
Динамо (Б) победи отбора на Митрев и запази надежди за спасение 03 август 2020 | 00:24
Калоян Кръстев отива при легенда на Юве, ще води атаката с Танка 04 август 2020 | 14:30
Ивелин Попов за COVID-19: Изпадах в депресия, държаха се като с прокажени с жена ми и децата ни 03 август 2020 | 08:52
Стоичков: Боли ме, че разруших приятелството си с Марадона 16 юли 2020 | 19:12
Георги Костадинов има нов треньор в Арсенал (Тула) 30 юли 2020 | 15:43
Илия Груев все пак остава на работа във Вердер, ще има важна роля в клуба 04 август 2020 | 09:24
Илия Груев се разделя с Вердер (Бремен) 03 август 2020 | 14:46
Нов треньор на Десподов в Каляри 02 август 2020 | 12:56
Сепси с Ради Димитров постигна голяма победа в битката за оцеляване 01 август 2020 | 21:58
Стивън Петков се отдалечава от Левски 01 август 2020 | 03:44
Специя на Гълъбинов се пребори за 3-ото място, Пескара на Божинов ще играе плейаут 01 август 2020 | 00:09
Официално: Петев напусна Ягелония 31 юли 2020 | 14:25
Ягелония уволни Петев 31 юли 2020 | 05:56
Отборът на Митрев загуби след обрат (видео) 30 юли 2020 | 23:04
Ивелин резерва в идеалния отбор на сезона в Русия 30 юли 2020 | 09:19