Станаха ясни точните дати на оставащите 1/8-финали в Шампионската лига 10 юли 2020 | 17:11
От УЕФА разкриха точните дати, на които ще се проведат оставащите осминафинални мачове от Шампионската лига.

На 7 август (петък) ще се изиграят два двубоя от 22 часа българско време. Това са Ювентус - Лион (0:1 след първия мач) и Манчестър Сити - Реал Мадрид (2:1 след първия мач). На следващия ден, 8 август (събота), ще се състоят други две срещи от турнира, отново със същия начален час. Става въпрос за Барселона - Наполи (1:1 след първия мач) и Байерн (Мюнхен) - Челси (3:0 след първия мач).
"Бомбастични" 1/4-финали в Шампионската лига
Всички мачове ще се проведат на стадионите на отборите домакини. Четвъртфиналите ще бъдат между 12 и 15 август, а сигурните отбори в тази фаза са Атлетико Мадрид, РБ Лайпциг, Пари Сен Жермен и Аталанта.