Сепси с Ради Димитров постигна голяма победа в битката за оцеляване 01 август 2020 | 21:58
Отборът на Сепси постигна голям успех с 3:0 над Виторул като гост, с който направи много важна крачка към оцеляването си в елита. Цял мач за гостите записа българският бранител Радослав Димитров, докато за домакините титуляр бе бившият нападател на Левски Ривалдиньо, но той бе заменен на почивката.

И трите попадения в мача падпаха през първата част. Чарнат се разписа на два пъти в 8-ата и 32-ата минута, а другият гол за гостите бе на сметката на Стефанеску.

С тази победа Сепси събра актив от 31 точки и до голяма степен може да бъде спокоен за мястото си в елита, като заема 11-ата позиция и има 5 повече от 12-ия Политехника (Яш).