Копенхаген разби Истанбул ББ и чака Ман Юнайтед (видео) 05 август 2020 | 22:00
Отборът на Копенхаген разби с 3:0 Истанбул Башакшехир на “Паркен” в среща от 1/8-финалите на Лига Европа. Датчаните преодоляха пасива от 0:1 от първия мач и така станаха първият четвърфиналист в турнира. Техният следващ противник най-вероятно ще бъде Манчестър Юнайтед, на който му предстои протоколен реванш срещу ЛАСК след разгрома с 5:0 в Австрия.

Домакините бързо заличиха изоставането си от двубоя в Истанбул с гол на Йонас Уинд още в 4-ата минута, когато нападателят засече с глава центриране на Расмус Йенсен. В 53-ата минута те получиха правото да изпълнят дузпа, която беше реализирана именно от Уинд. Крайното 3:0 оформи Йенсен, който в 62-ата минута направи успешен дрибъл и прати топката в долния десен ъгъл на вратата, пазена от Мерт Гюнок. Така Копенхаген за първи път в историята си ще играе на 1/4-финал в Европа.
Брайън Овиедовлиза Брайън Овиедо
79' Енцо Кривели  Енцо Кривелиизлиза
Фредрик Гюлбрандсен  Фредрик Гюлбрандсенвлиза
71' Ирфан Кахведжи  Ирфан Кахведжиизлиза
Беркай Йозджан  Беркай Йозджанвлиза
Николай Бойлесенизлиза Николай Бойлесен  69'
Пиер Бенгтсонвлиза Пиер Бенгтсон
Rasmus Falkгол Rasmus Falk  62'
Robert Mudrazijaизлиза Robert Mudrazija  54' Mahmut Tekdemir  Mahmut Tekdemirизлиза
Jonas Wind
4'
Jonas Wind
53'
Rasmus Falk
62'

06 август 2020 | 00:24

Боко тиквата ще замести Хари Макгуайър в мача штото е смел пожарникар и ще опита да предотврати щетите от ЧЕРВЕНИЯ ДИНАМИТ Рейтинг: 1 1

Коча (Гост)
06 август 2020 | 00:26

Ама Е. Йончева как му го наби! Рейтинг: 1 1

Див Катунар (Гост) 1 отговор
05 август 2020 | 23:08

Дебел датски kyp очаква манафите. Олето рече, следващата стъпка е купа. За таз година освен Купата Мики Маус друго не виждам Рейтинг: 1 1

Лига Европа

УЕФА разреши отлагането на мачове от групите на ШЛ и ЛЕ до 28 януари 25 септември 2020 | 11:36
Крайни резултати в Лига Европа 25 септември 2020 | 00:22
Дори и без Ибра, Милан се справи с норвежци в голово шоу (видео) 24 септември 2020 | 23:23
Феновете на Рига измислиха великолепно решение как да подкрепят отбора срещу Селтик 25 септември 2020 | 11:21
Базел показа слабости, но си уреди среща с ЦСКА-София 24 септември 2020 | 23:29
Тотнъм продължи наказателната си акция на Балканите (видео) 24 септември 2020 | 23:03
Галатасарай съсече Хайдук, Димитров не игра 24 септември 2020 | 23:00
ПСВ Айндховен прегази Мура по пътя към плейофа (видео) 24 септември 2020 | 21:51
Розенборг на Ейолфсон пребори Аланяспор 25 септември 2020 | 00:26
Рейнджърс не показа сантимент срещу Вилем II 25 септември 2020 | 00:14
Вижте двойките в плейофа на Лига Европа 25 септември 2020 | 00:45
Селтик излъга Рига с гол в последната минута 24 септември 2020 | 22:35
Шарльороа и Горанов подхлъзнаха Партизан след продължения 24 септември 2020 | 22:30
Боатенг се надява Байерн да победи Севиля още след 90 минути 24 септември 2020 | 13:46
Лех Познан вилня в Кипър 23 септември 2020 | 21:10
Петте смени остават в мачовете от Шампионската лига и Лига Европа 23 септември 2020 | 19:49
Нов случай на COVID-19 в Милан 23 септември 2020 | 17:32
ФКСБ поиска отлагане на мач от Лига Европа 23 септември 2020 | 16:04
Кметът на Будапеща е против допускането на зрители на финала за Суперкупата 23 септември 2020 | 12:45
Рига последен намери място в 3-ия предварителен кръг на Лига Европа 18 септември 2020 | 21:12