Макаби (Тел Авив) се класира напред с класика 26 август 2020 | 21:21
Макаби (Тел Авив) се класира убедително за третия предварителен кръг на Шампионската лига, побеждавайки с класическото 3:0 състава на Судува като гост в Литва. Като титуляр за израелския шампион започна бившият халф на Лудогорец Дан Битон, който бе заменен от Бен Битон в 88-ата минута.

Ави Рикан откри резултата в 30-ата минута, в 73-ата Ник Блекман удвои, а третият гол реализира Офир Давидзада в 92-ата минута.

В същото време за третия предварителен кръг се класираха и отборите на Мьолде и Карабах. Норвежците се наложиха с 2:1 като гост на Целье, а азерите победиха със същия резултат, но на свой терен Шериф (Тираспол).