Йънг Бойс се справи с Клаксвик за едно полувреме 26 август 2020 | 23:11
Шампионът на Швейцария Йънг Бойс успя да отстрани шампиона на Фарьорски острови Клаксвик във втория предварителен кръг на Шампионската лига, побеждавайки го с 3:1 на свой терен.

И четирите гола в срещата паднаха през второто полувреме. Йънг Бойс взе преднина от две попадения в рамките на шест минути след точни изстрели на Нсаме в 51-ата и Сюлеймани в 57-ата минута.

В 79-ата минута Клаксвик върна интригана с гол на Йохансен, но радостта на гостите бе кратка и в 82-ата минута Нгамелу подпечата успеха на домакините за крайното 3:1.

Така Йънг Бойс продължава в третия предварителен кръг на Шампионската лига, докато Клаксвик ще продължи евроучастието си в Лига Европа.