Кристиан Димитров с цял мач при загуба на Хайдук 12 септември 2020 | 22:59
Националът Кристиан Димитров игра цял мач за Хайдук Сплит при загубата у дома от Динамо Загреб  с 1:2 в дербито от 4-ия кръг на местното първенство. Двубоят се изигра пред празните трибуни на стадион "Полюд", като липсата на публика лиши домакините от предимство.

Гостите поведоха в края на първата част, след като Лирим Кастратия откри след хубава атака. Веднага след почивката, още в 50-ата минута, Мислав Оршич удвои и предреши изхода на срещата. Домакините успяха да стигнат само до почетен гол чрез Станко Юрич в 87-ата.

До края на мача Динамо беше по-близо до трети гол, отколкото Хайдук до изравняване. Така тимът от Загреб се утвърди на върха с пълен актив от 12 точки, докато Хайдук е трети със 7.

Новак изненада Хайдук на "Полюд" (видео) 18 октомври 2020 | 21:57
"Българският" Академика (Клинчени) се провали в края срещу ФКСБ 19 октомври 2020 | 22:52
Родриго се завръща в групата на Черно море за Янтра 19 октомври 2020 | 13:15
Седем от седем за Университатя (видео) 19 октомври 2020 | 02:40
Български вратар прави фурор в Англия 18 октомври 2020 | 17:14
Божидар Краев остана резерва при победа на Мидтиланд 18 октомври 2020 | 04:13
Отборът на Гицов шокира Сваровски Тирол за Купата на Австрия 17 октомври 2020 | 16:18
COVID-19 удари отбора на Страхил Попов 16 октомври 2020 | 23:23
Български талант подписа с Новара 16 октомври 2020 | 21:14
Бербатов разкри най-големия комплимент към себе си и кой е идеалният заместник на Меси 13 октомври 2020 | 14:19
Попето: Дявола е жив 10 октомври 2020 | 16:45