Юношите на България загубиха от Сърбия (видео+галерия) 15 септември 2020 | 19:10
Юношеският национален отбор на България до 17 години загуби с 0:2 от връстниците си от Сърбия в първа контрола между двата отбора, която се игра на базата в Бояна. Головете за гостите вкараха Михайло Петкович в третата минута и Самед Баждар в 84-ата минута.

Мачът бе сравнително равностоен, като сърбите се възползваха от две грешки на българската защита. В 14-ата минута Георги Атанасов от Левски не успя да преодолее защитник на гостите, който покри опразнената врата. Пет минути след началото на второто полувреме Красиян Коев от 12-13 метра отдясно по диагонала стреля право във вратаря. Втората проверка е в четвъртък от 10.30 часа пак в Бояна.

16 септември 2020 | 09:13

двете крила бяха много слаби, един пробив нямат, напред сме много зле Рейтинг: 4 0

Тодор (Гост)
16 септември 2020 | 21:30

Данчо Петков да дойде в Пловдив по точно в Спартак Пд и да види какви крила има а не само да гледат Софиянци Рейтинг: 1 1

Спартак Пловдив Форевър (Гост)
16 септември 2020 | 22:21

Тия велики крила много добре играят. Направо чудеса правят... срещу Сокол Марково, "Сините Камъни" Сливен и други колоси... И седят там само защото са патриоти на Пловдив и най-вече на Спартак Пловдив, нали? Дерменджиев какво се ослушва, какви крила има при мъжете на Спартак, ехейййй... Рейтинг: 0 0

15 септември 2020 | 20:45

Божидар Костадин от Парма, Никола Илиев от Интер и Йоан Борносузов от Дженоа не са викнати заради карантина. Спокойно... Рейтинг: 16 6

- (Гост) 1 отговор
15 септември 2020 | 20:32

Тези момчета не са научени в клубовете си да играят като отбор, а само да се опитват да покажат индивидуалните си качества. Плюс някакъв вратар, за когото са решили, че щом живее в Испания, значи е новия Де Хеа... Рейтинг: 17 3

БГ Футбол

Павел Колев: До края на седмицата се надяваме да имаме договор със спонсор (видео) 27 октомври 2020 | 18:35
Илиан Илиев пред Sportal.bg: Не може да си смачкан в живота, а на терена да си лъв 27 октомври 2020 | 09:27
Затвориха стадионите в България до 12 ноември! Публика само на Sofia Open 27 октомври 2020 | 19:45
Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео) 27 октомври 2020 | 19:20
Ботев (Пд): Категорично искаме мачът със Славия да се играе 27 октомври 2020 | 16:15
България уговори любопитна контрола - никога не сме играли срещу този отбор 27 октомври 2020 | 20:27
България падна от Сърбия при жените 27 октомври 2020 | 20:45
Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка 27 октомври 2020 | 20:15
Пирин се раздели с още един британски треньор 27 октомври 2020 | 20:08
Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо 27 октомври 2020 | 20:00
Славия обяви трима болни от коронавирус 27 октомври 2020 | 18:21
Венци: Няма проблем, Ботев явно забравя добрините ни! Да си направят тестове 27 октомври 2020 | 18:10
Черно море взе македонец 27 октомври 2020 | 17:25
Травмата на Хаджиев не е сериозна, ще почива десетина дни 27 октомври 2020 | 15:36
Венци Стефанов: Станах основен спонсор на РЗИ! Страх ме е само от грозни жени 27 октомври 2020 | 15:20
Десетима футболисти отнесоха наказание в Югозападната Трета лига 27 октомври 2020 | 15:08