Мидтиланд с Краев разгроми Йънг Бойс и се доближи до групите на ШЛ (видео) 16 септември 2020 | 23:23
Датският първенец Мидтиланд си осигури участие в плейофната фаза на Шампионската лига. Това стана с убедителен домакински успех с 3:0 над Йънг Бойс в мач от третия квалификационен кръг на турнира. Титуляр за победителите беше родният национал Божидар Краев, който остана на терена до 62-ата минута.

И трите гола паднаха след почивката. В 51-ата минута Жордан Льофор от състава на гостите имаше лошия късмет да си отбележи автогол след центриране от фаул. Точно 10 минути по-късно Паулиньо центрира коварно, топката се отби в напречната греда, а Сори Каба я подаде на Андерс Дрейер, който удвои преднината на домакините. Точно след гола Краев беше заменен от доскорошния футболист на Селта - Пьоне Систо. Крайното 3:0 оформи Ауер Мабил в 84-ата минута. Той беше изведен сам срещу противниковия вратар, който спаси първия му удар, но не и добавката. На последното стъпало преди групите на ШЛ Мидтиланд ще има трудната задача да отстрани Славия (Прага) в два мача.

Добави коментар Коментари (2)

Plamen georgiev (Гост) 2 отговор
17 септември 2020 | 00:24

Мидтиланд скри топката на Лудогорец,надигра ги по всички показатели,Краев е един от най добрите млади български футболисти в момента успех му пожелавам ще бият Славия Прага и влизат в групите на шампионската лига тази година. Рейтинг: 34 1

Хахо (Гост) 1 отговор
16 септември 2020 | 23:29

Мидтиланд има готов отбор за силно представяне в шампионската лига. Лош късмет за Лудогорец, че се натресе толкова рано на тях. Рейтинг: 26 4

Mmm (Гост)
17 септември 2020 | 00:06

Не съм съгласен с теб,ако съдията беше свирил онази явна дузпа и Мидтиланд си беха заминали геройски ако че владееха повече топката и имаха превез. Просто толкова явна дузпа, да е накантар айде но такава дузпа просто незнам. Когато играем срещу датски отбори много ни режат то е очевадно. Рейтинг: 14 7

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

hm (Гост)
17 септември 2020 | 00:27

И аз исках Лудогорец да извадят късмет, но нямаше да е заслужено. Датчаните си заслужиха класирането и пожелавам успех на Краев. Дано влезе в ШЛ! Рейтинг: 25 1

Перфектна седмица за английските отбори в ШЛ 29 октомври 2020 | 17:00
Как Педри от Барселона очарова всички при триумфа в Торино 29 октомври 2020 | 16:50
В Англия се чудят защо Марсилия и Краснодар не уважиха Black Lives Matter 29 октомври 2020 | 11:07
Нагелсман: Трябва да си вземем поука от последните 20 минути на мача 29 октомври 2020 | 09:54
Борусия (Д) проби бетона на Зенит (видео) 29 октомври 2020 | 00:25
Динамо (Киев) изпусна победата в Унгария (видео) 29 октомври 2020 | 00:17
Севиля взе минимална победа след над 20 удара (видео) 29 октомври 2020 | 00:13
Барса тушира Юве в Торино, "хеттрик" от отменени голове за Мората (видео + галерия) 28 октомври 2020 | 23:53