Ето защо Карагарен получи червен картон срещу Тотнъм 17 септември 2020 | 23:09
Локомотив (Пловдив) загуби с 1:2 от Тотнъм в среща от втория квалификационен кръг на Лига Европа. "Смърофвете" поведоха с гол на Георги Минчев в 70-ата минута, но малко по-късно "шпорите" получиха правото да изпълнят дузпа, реализирана от Хари Кейн. При ситуацията Диниш Алмейда беше изгонен от игра за действието си на голлинията, а Бирсент Карагарен получи втори жълт и респективно червен картон за доста интересно свое действие.
Афектиран от случващото се, националът на България започна да рови точката за изпълнение на дузпа, с което да осуети изпълнението на наказателния удар от Кейн. Това обаче не остана незабелязано от главния съдия, който показа втори жълт картон на Карагарен.

Добави коментар Коментари (25)

Кирил (Гост) 25 отговор
19 септември 2020 | 09:51

Не разбирам защо трябва да спираш топката на голлинията с ръка? Нека да изравнят, бе, момче! Щом сте играли 11 на 11 и сте вкарали гол, защо да не го направите и след изравняването. Само че при 9 на 11 вече няма как да стане и това си е ритуално самоубийство. Очевидно е, че двамата футболисти, получили червени картони, освен, че са глупави, също така не вярват нито в своите качества, нито в качествата на съотборниците си. Рейтинг: 0 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

1912 (Гост)
19 септември 2020 | 12:40

Защото дузпата не е сигурен гол. А с 10 души винаги можеш да устискаш 10 мин ! Рейтинг: 2 0

Фен на футбола (Гост) 24 отговор
19 септември 2020 | 00:57

Опитало се момчето да се прави на...дявол,но като знае,че има вече жълт картон да беше накарал.някой съотборници картон да го направи.Това е толкова ГЛУПАВО ДА СИ ИЗКАРАШ ЧЕРЕН КАРТОН ЧЕ АКО СЪМ НА МЯСТОТО НА КРУШАРСКИ ЩЕ ГО РАЗКАРАМ. Рейтинг: 1 2

Куката (Гост) 23 отговор
18 септември 2020 | 18:26

По невменяем съдия не съм виждал.Дуспа за Тотнъм първото полувреме не я свири.Фал срещу вратаря в Вратарското поле подчертавам вратарското където всяко бутане срещу вратаря се свири по правилник там той е неприкосновен,алмейда изпива топката с ръка червен картон добре ама още един червен да не вземат тъпите англизи да се уверят е това вече е клане.Уефа когато се падне такъв жребий направо вкарайте закон по титулувания да продължи служебно Рейтинг: 2 1

1912 (Гост)
19 септември 2020 | 12:43

Намаше, подчертавам, нямаше фал срещу Луков. Показаха ситуацията 3 пъти! По-скоро Луков връхлетя срещу Кейн, но нищо нямаше! Рейтинг: 0 0

Хахаха (Гост) 22 отговор
18 септември 2020 | 17:39

Вярно ли толкова глупаво това момче.Но ако беше мач от А група нямаше да има картон. Е за това така става. Това такова безумие, че нямам думи. Не може да бъде профи тоя футболист за мен. Знам, че много хора няма да сте съгласни с мен, но той и все пак е национал. Рейтинг: 4 0

Пловдив (Гост)
19 септември 2020 | 12:44

А ти си кретен, подчертавам, кретен... Рейтинг: 0 0

7:3 и 0:1 !!! (Гост)
18 септември 2020 | 20:50

Хахаха, ти си един жълт злобар! Ако съдията си беше свършил професионално работата, а да лиже на евреина - собственик на Тотнъм гъза, тоест да свири очевадно нарушение срещу българския вратар,подчертавам БЪЛГАРСКИЯ ВРАТАР, нямаше да се стига е до червените картони, нямаше да влезе и вторият им гол от явна засада! С цялото си поведение гер аница доказа, че в Европа нас не ни броят за живи! Рейтинг: 1 2

Irena Krasteva (Гост) 21 отговор
18 септември 2020 | 10:51

Нека гледат Българските некадърни съдии как се свири,как не се бави играта и се толерират футболините неща,корумпираното бфс също,все едни и същи съдии пращат на Разград да свирят Рейтинг: 16 7

Дагодухаш (Гост)
18 септември 2020 | 13:26

Важното е същите тези съдии да не ходят и в София. Рейтинг: 13 1

ж (Гост) 20 отговор
18 септември 2020 | 10:15

от ПР.ОСТО МАГАРЕ КАКВО да очакваш той цял живот играе на село нещо подобно на футбол и си мисли че прави нещо Рейтинг: 12 7

сд (Гост) 19 отговор
18 септември 2020 | 09:31

не виждам коментари за чистата дузпа на Тотнъм първото полувреме. Истината е ,че някакъв неадекватен съдия свиреше. Дузпа не им даде , после даде дузпа,но имаше нарушение срещу вратаря. Ритаха се като коне цял мач, фаловете само той не виждаше. Локото се представи достойно, но за отстраняване на на Тотнъм няма как да говорим. Ако им беше дал дузпата първото полувреме отиваха на разлика. Рейтинг: 19 5

Ме4о (Гост)
18 септември 2020 | 16:30

Виж Бергвайн мада преди Рейтинг: 1 1

Иван (Гост) 18 отговор
18 септември 2020 | 09:22

Браво Локо, моя отбор! Представянето им беше достойно, дадоха всичко от себе срещу НАИСТИНА голям отбор, играха без страх и можеха да победят. За плюещите - гледайте си вашите отбори и най-вече с кой играят те. Има разлика, дано някой ден да я усетите и вие. Рейтинг: 13 2

18 септември 2020 | 08:09

къде сте бе помияри скапани 5- 0 и 8 - 0 победа за Тотнъм отбора се предстяави добре и не забравяйте че това е водещ отбор от Англииската висша лига и до всички тъпаци които ги е страх да излезнат с имената си вие от какво се страхувате ненормалници Рейтинг: 5 18

Дечо йордечо (Гост)
19 септември 2020 | 03:43

Абе ако беше свирил чистата дузпа за Тотнъм, отиваше на разлика.... Паркирали автобуса, случаен гол от корнер.... Направо великани.... По грозен мач не бях гледал скоро.... Рейтинг: 1 0

Дече, (Гост)
18 септември 2020 | 09:13

просташки коментар, пич! Рейтинг: 8 3

Добри (Гост) 15 отговор
18 септември 2020 | 08:00

Ами сиганин ве, бате. В сигански отбор, със сигански треньор и селянин-алкохолик начело. Не че имаше значение този картон, работата беше ясна вече. Антифутбола на сиганина Бруно този път не успя срещу по-сериозен съперник, който е далеч от оптималната си форма и беше уязвим в този момент. Рейтинг: 12 13

Ето ги сиганите (Гост)
18 септември 2020 | 09:58

БАЙ ЦАНКО (Гост) 14 отговор
18 септември 2020 | 05:59

Пълни ГЛУПОсТИ. КартОнА бЕШЕ За ВиСОкО ВДИгНаТ КраК и Опасна ИГРА прИ РазБъркВанЕТо , коГАто стАна дузПатА. ЗатОвА сЪдИята пОСОчИ нАКАЗАТЕлНоТО поЛе. драсКАЧА , ДеТо гги ПишЕ ТиЯ нЕБивалИцИ да ВЗемЕ ДА Се грЪмНЕ. Рейтинг: 1 22

18 септември 2020 | 01:30

Не разбирам защо непрекъснато го хвалите това турче. Нито в Локото прави нещо, нито в националния. На последния мач на националния не знаеше защо е на терена, само гледаше отблизо играта. Рейтинг: 30 31