Интер набра скорост със 7:0 18 септември 2020 | 20:41
Отборът на Интер записа нова убедителна победа на прага на сезона в Серия “А”. Днес тимът на Антонио Конте разгроми със 7:0 гостуващия Карарезе в тренировъчна среща. Преди два дни Интер се разправи с 5:0 срещу Лугано. “Нерадзурите” няма да играят официален мач през уикенда, след като двубоят им от първия кръг беше преместен заради участието на миланския тим във финала на Лига Европа.
Днес големите звезди в атаката на Интер - Лаутаро Мартинес и Ромелу Лукаку, вкараха по два гола във вратата на нискоразредния тим. Ашли Йънг, Алексис Санчес и Салседо добавиха по едно попадение. Лукаку наниза своите попадения преди почивката, когато вкараха още Йънг и Алексис. Лаутаро наказа съперника след почивката. Утре “нерадзурите” играят контрола с Пиза.

18 септември 2020 | 21:51

Набрали скорост срещу Карарезе служебнитемишки.хахахахаххахаахахха Рейтинг: 12 8

Криси и Паула Дибалдо (Гост)
18 септември 2020 | 23:51

Всички гейове под знамето на дъгата, оле! Рейтинг: 3 8

цесекар (Гост)
19 септември 2020 | 00:14

може би не знаеш но когато СЕ ДОКАЖЕ ОТ СЪДА че даден отбор е манипулирал мачове чрез подкупване и поръчване на съдии следват санкции Рейтинг: 0 7

juve10 (Гост) 3 отговор
18 септември 2020 | 21:43

Набират скорост и разпраха моя пър. дялник Рейтинг: 4 8

Трофея (Гост) 2 отговор
18 септември 2020 | 21:28

Тази година сме 8 ми и ще ядем к.ртака. Средняка Лъца може само с дузпи, за справка Чиро чекията Рейтинг: 2 7

Франко Барези получи почетен пост в Милан 28 октомври 2020 | 15:51
Крило на Рома поднови тренировки преди мача с ЦСКА-София 28 октомври 2020 | 13:32
Имаме голям напредък, доволен е Конте 28 октомври 2020 | 03:14
Гасперини: С Аякс си приличаме 28 октомври 2020 | 02:53
Потвърдено: Кристиано Роналдо няма да играе срещу Барселона 27 октомври 2020 | 22:07
Интер не си вкара положенията в Украйна и си усложни ситуацията (видео) 27 октомври 2020 | 21:50
Симоне Индзаги: Основният проблем е, че не мога да правя промени 27 октомври 2020 | 18:41
Глобиха шеф на Ювентус за нападки към съдия 27 октомври 2020 | 17:27
Пирло: Чакаме резултатите от теста на Роналдо 27 октомври 2020 | 16:33
Призоваха за спиране на калчото в определени райони 27 октомври 2020 | 15:27
Нещо става в Лацио: 8 футболисти не се явиха за тренировка 27 октомври 2020 | 14:12