Царско село ще внесе жалба срещу съдийството 19 септември 2020 | 10:27
Царско село ще внесе жалба срещу съдийството на двубоя срещу Ботев (Враца) от 6-ия кръг на efbet Лига, информира официалният сайт на клуба.
Ето и цялото съобщение в официалния сайт на Царско село:

"Искаме отговорно да заявим, че ние уважаваме работата на реферите и подхождаме с респект към тяхната роля във футболните срещи. Когато обаче се забелязва тенденция в отсъжданията на съдиите, ние няма да останем безучастни и да се примиряваме с това. Разбираме, че някои рефери нямат необходимия опит с ръководене на срещи в елита, но това не е оправдание за грешки, които влияят на крайния резултат.

В срещата срещу Ботев Враца главният съдия Георги Гинчев демонстрира тенденциозно отношение в много ситуации. Най-фрапантната обаче бе в 70-ата минута, когато футболистът на гостите Венцислав Керчев изблъска с две ръце Андерсон в наказателното поле, което по всички правила на футболната игра е 11-метров наказателен удар.

Реферът Георги Гинчев бе изключително близо до ситуацията с прекрасна видимост, но сигнал не последва. Същото се отнася и за помощника му Милен Арабаджиев, който също не реагира.

Това действие или по-скоро бездействие на съдиите ни кара да смятаме, че грешката не е случайна и може би е продиктувана от специални насоки, които реферите са получили”, написаха от клуба.
Мохамед Брахими Мохамед Брахими22 Даниел Гаджев6 Даниел Гаджев
90' Петър Атанасов  Петър Атанасовизлиза
Васил Добрев  Васил Добреввлиза
Даниел Генов  Даниел Геновжълт картон
84' Педро Лагоа  Педро Лагоаизлиза
Даниел Гаджев  Даниел Гаджеввлиза
Симеон Мечевизлиза Симеон Мечев  81'
Антонио Георгиеввлиза Антонио Георгиев
Ивайло Марковизлиза Ивайло Марков
Мохамед Брахимивлиза Мохамед Брахими
77' Петър Атанасов  Петър Атанасовжълт картон
74' Аласан Н'Диайе  Аласан Н'Диайежълт картон
69' Владислав Узунов  Владислав Узуновизлиза
Юлиан Ненов  Юлиан Неноввлиза
Том  Томизлиза
Христо Златински  Христо Златинскивлиза
Мартин Кавданскигол Мартин Кавдански  65'
56' Даниел Генов  Даниел Геновгол
Салиф Сисеизлиза Салиф Сисе  46'
Емануил Маневвлиза Емануил Манев
Божидар Васевизлиза Божидар Васев
Андерсон Кордейравлиза Андерсон Кордейра
37' Даниел Генов  Даниел Геновгол
0
37'
Даниел Генов
56'
Мартин Кавдански
65'

Добави коментар Коментари (2)

Георги Победоносец (Гост) 2 отговор
19 септември 2020 | 13:11

Насоките,които следва Бфс са услуга на медийния бос,както и на дондурканите. Рейтинг: 2 1

Оранжева-мъкааа (Гост) 1 отговор
19 септември 2020 | 12:11

А защо нищо не казвате за нарушението което даде за вас и отбелязахте гол? Рейтинг: 2 2

Георги Кабаков ще свири Левски и Черно море 22 октомври 2020 | 16:20
Гошо Петков: Не знам каква беше тази агресия, важното е, че днес победихме 18 октомври 2020 | 22:40
Етър пуска в предварителна продажба билетите за мача с Берое 22 октомври 2020 | 13:39
Добрин Гьонов: Направихме един празник за целия Северозападен край 22 октомври 2020 | 11:47
Славия разгроми и се класира напред за Купата на България (видео) 21 октомври 2020 | 17:31
ЦСКА 1948 с пресконференция преди мача със Славия 21 октомври 2020 | 14:07
Арда пусна билетите за ЦСКА-София 21 октомври 2020 | 09:45
Петър Пешев: Тежко е, трудно е, но се надявам да победим ЦСКА-София (видео) 20 октомври 2020 | 20:12
Караджов: Призовавам всички да не се шашкат, ще продължим с добрия футбол 20 октомври 2020 | 19:55
Гонзо: Точката е важна, ще мислим за титла, ако сме първи след 25-ия кръг 20 октомври 2020 | 19:54
Николай Киров: Комплиментите са за играчите, но липсва точност и скорост 20 октомври 2020 | 19:38
Царско село внесе жалба срещу съдийството в мача с Лудогорец (видео) 20 октомври 2020 | 11:20