Борислава Христова изригна с 39 точки в едва четвъртия си мач за Гожов 19 септември 2020 | 21:42
Борислава Христова не може да бъде спряна! Варненката, която е ново попълнение в състава на полския участник в Еврокъп - Гожов, наниза невероятните 39 точки в мрежичката на Пиещанске Чайки, за да помогне на тима си да постигне втора победа в контролните си срещи преди началото на сезона - 88:86. От съотборничките й Агниешка Качмарчик допринесе със 17 точки, а Шеридън Грийн добави 12 пункта за успеха.

Както е известно, в началото на годината Христова се превърна в най-резултатната баскетболистка в историята на университета Вашингтон Стейт. Сега тя продължава да демонстрира точния си мерник на професионално равнище, като в четирите си контролни срещи до момента записва средно по 23.0 точки на мач.

Баскетбол

Везенков игра 20 минути при загубата на Олимпиакос като гост на Байерн Мюнхен 24 октомври 2020 | 08:33
Барселона победи Реал Мадрид в испанското дерби в Евролигата 24 октомври 2020 | 08:50
Шарас: Реал ни шокира и изгубихме контрол върху мача 24 октомври 2020 | 19:00
Пабло Ласо: Все едно не бяхме на полето през първото полувреме 24 октомври 2020 | 18:18
Академик (Пд) с ново попълнение 24 октомври 2020 | 15:56
Академик (Пд) надигра Черно море на старта 10 октомври 2020 | 20:24
Обрад Томич е на линия за гостуването на Левски Лукойл 24 октомври 2020 | 16:05
Монтана с нов разгром при жените 24 октомври 2020 | 15:52
Везенков с коментар за загубата от Байерн (М) 24 октомври 2020 | 14:29
Левски Лукойл с информация за феновете преди първия домакински мач 23 октомври 2020 | 19:46
ФитСпо Баскет удари шампиона на НАЛБ след зрелищен обрат 23 октомври 2020 | 18:54
Ясикевичус: Ел Класико без фенове губи 50% от стойността си 23 октомври 2020 | 17:57
Берое с категорична победа над Шампион 2006 23 октомври 2020 | 16:10
Ямбол заключи един от най-големите си таланти 23 октомври 2020 | 15:57
Националите се събират на минилагер, Барчовски извика 13 баскетболисти 23 октомври 2020 | 15:45
Талант от БУБА ще играе в Австрия 23 октомври 2020 | 15:33