Малинов остана на пейката при загуба на Льовен 19 септември 2020 | 22:22
Добрата серия на Льовен в първенството на Белгия приключи днес в гостуването на Остенде от 6-ия кръг. Играчите на Марк Брайс паднаха с 1:3. Българският халф Кристиан Малинов изгледа мача от резервната скамейка и не влезе в игра.

Остенде доминираше в мача и поведе с 3:0 с голове на Жуниор Сакала в 26-ата и 50-ата и Махтар Гай в 60-ата минута.

Матийо Мертенс направи загубата на гостите по-почетна с попадение в 79-ата минута.

След този мач Остенде и Льовен са с равни точки - по 8 - като се намират на 7-ото и 8-ото място в класирането. Водач е Шарльороа с 18 точки