Лясков на пейката при загуба на Олимпия 20 септември 2020 | 22:27
Олимпия (Любляна) изпраща тежка седмица. Отборът на Ангел Лясков отпадна от Лига Европа в четвъртък, а днес загуби с 0;1 от Алуминий в първенството на Словения и след третия кръг още няма победа.

Лясков беше в групата на гостите, но не се появи в игра. Неговите съотборници изиграха много слаб мач и отстъпиха след попадение на Юре Матяшич в 72-ата минута след ниско центриране от левия фланг. В края пък Мирал Самарджич от Олимпия получи червен картон.

В класирането водят Марибор и Мура с по 8 точки, а Олимпия е на 8-о място с едва 2 точки.