Спартак (Плевен) повали Локомотив в Мездра 20 септември 2020 | 20:59
Плевенският Спартак спечели с 2:1 гостуването си на Локомотив (Мездра) в седмия кръг на Северозападната Трета лига. Първата част беше равностойна с по няколко възможности за гол. В 29-ата минута Андриян Димитров напредна по фланга, центрира, но футболист на домакините игра с ръка. Съдията отсъди дузпа, която Ивайло Раденцов реализира – 0:1.

След почивката гостите владееха инициативата. Стивън Славков обаче спря в нарушение една от атаките на локомотивци, чийто капитан Браиан Стоянов изравни от дузпа. Развръзката настъпи десетина минути преди края когато бившия футболист на столичните Локомотив и ЦСКА – Иво Иванов вкара с глава победното попадение за плевенчани.

Стартови състави:

Локомотив – 1. Кристиян Дяков, 98. Мартин Михайлов, 23. Генади Петров, 77. Васислав Димитров, 8. Гроздан Иванов, 19. Лионел Матадос, 6. Антонио Абаджиев, 3. Давид Стоянов, 10. Браиан Стоянов (капитан), 21. Милен Василев, 88. Петър Димитров.
Треньор – Николай Нинов

Спартак – 30. Борислав Начев, 5. Иво Върбанов, 3. Лъчезар Ковачев, 6. Борислав Иванов, 8. Ивайло Раденцов (капитан), 17. Айвън Ангелов, 18. Иво Иванов, 21. Валентино Макавеев, 10. Стивън Славков, 31. Андриян Димитров, 7. Ивайло Иванов.
Треньор – Красимир Бислимов

Добави коментар Коментари (3)

Тони Вашков (Гост) 3 отговор
23 септември 2020 | 01:00

Козата ли е, овцата ли е не знам - ама искам да сменим кутиите за обувки на касата дето събираме парите от билети, че се скъсаха вече Рейтинг: 8 2

Локомотив (Пловдив) 0:0 Арда 20 октомври 2020 | 17:54
Ботев намери вратичка по случая "Желко Петрович", клубът няма да плаща 220 хиляди до края на месеца 20 октомври 2020 | 12:35
Белчев каза как ще бие Клуж, обяви титулярния състав на румънците и заяви: Притеснен съм (видео) 20 октомври 2020 | 14:30
Притеснителна новина от Англия, която пряко засяга българските отбори в Европа 20 октомври 2020 | 14:46
Берое се цели в ЛЕ, обяви шеф на заралии 19 октомври 2020 | 13:16
Ботев (Пд) привлече Салиф Сисе 19 октомври 2020 | 13:05
Жоро Костадинов поднови тренировки с Арсенал (Тула) 20 октомври 2020 | 17:51
Царско село се класира за 1/8-финалите на Купата на България 20 октомври 2020 | 17:06
Двама 1/8-финалисти в турнира за Купата на България вече са ясни 20 октомври 2020 | 16:51
Рапър започна тренировки с Миньор (Перник) 20 октомври 2020 | 16:38
Кметът на Община Ружинци: На прав път сме, щом идва ЦСКА 1948 20 октомври 2020 | 15:48
Локо (Пд) стартира продажбата на членски карти от днес 20 октомври 2020 | 15:22
Фийни: За мен Берое е в Топ 3 на България 20 октомври 2020 | 15:16
Стоичков: Аз съм горд българин и "куле" 20 октомври 2020 | 15:02
Чорбаджийски подписа с отбор в Полша 20 октомври 2020 | 14:12
Кампанията "Аз съм Левски" и мобилният магазин на "сините" посети Троян 20 октомври 2020 | 14:05