Стамен Белчев: Доволен съм от играта, но загубихме две точки 20 септември 2020 | 22:47
Наставникът на ЦСКА-София Стамен Белчев даде мнението си след зрелищното 2:2 с Лудогорец в efbet Лига. Специалистът изрази съжаление от получения резултат, но похвали момчетата си за показаната игра.

"С оглед на показаното трябва да има повече позитиви. Доволен съм от играта, но не от резултата. Загубихме две точки, но трябва да играем всеки мач по този начин. Не можахме да реализираме ситуациите пред вратата, а при втория им гол не успяхме да се организираме. Имахме две положения на Али, можехме да затворим мача, но не се случи за съжаление. И това е. През втората част надиграхме Лудогорец, излязохме по-агресивни, имахме по-добър контрол върху топката, излязохме по-напред.
Със сигурност имаше натрупана умора у момчетата, преди три дни имахме много тежък мач. Това не трябва да е извинение, всички трябва да са готови да се раздадат, когато получат възможност. Имаме и хора извън групата, имаме достъчен брой футболисти, за да се борим за целта, която имаме. Още има какво да се желае от тима, на моменти показваме това, което искам.
Трябва още да си подобрим играта във всички фази. Надявам се във всеки мач да подобряваме играта, да има настроение в играта ни, да имаме замисъл в играта. Засега на моменти съм доволен. И двата отбора имат своите плюсове и минуси, нека гледаме нас си, не искам да коментирам другите отбори. Гледаме нас си и търсим грешките при нас, когато не ни се получават нещата. Трябва да влезем в мача от Лига Европа на 100%, вече няма слаби отбори в Европа", каза Белчев.
Томи Юрич Томи Юрич9
90' Доминик Янков  Доминик Янковизлиза
Светослав Дяков  Светослав Дяковвлиза
89' Владислав Стоянов  Владислав Стояновжълт картон
83' Ихиньо Марин  Ихиньо Марингол
Юнус Санкареизлиза Юнус Санкаре  82'
Томи Юричвлиза Томи Юрич
Жул Кейтаизлиза Жул Кейта
Енрике Рафаелвлиза Енрике Рафаел
81' Алекс Сантана  Алекс Сантанажълт картон
Жул Кейтагол Жул Кейта  71'
63' Доминик Янков  Доминик Янковжълт картон
Елвис Ману  Елвис Манужълт картон
Амос Югаизлиза Амос Юга  58' Бърнард Текпетей  Бърнард Текпетейизлиза
Тиаго Родригесвлиза Тиаго Родригес  Елвис Ману  Елвис Манувлиза
Георги Йомовизлиза Георги Йомов
Греъм Керивлиза Греъм Кери
Георги Йомовжълт картон Георги Йомов  56'
34' Сисиньо  Сисиньожълт картон
Жул Кейтажълт картон Жул Кейта  27'
23' Драгош Григоре  Драгош Григорежълт картон
11' Алекс Сантана  Алекс Сантанагол
0
11'
Алекс Сантана
Жул Кейта
71'
Юнус Санкаре
74'
83'

21 септември 2020 | 16:15

Белчо и Сивушка абе накрая спечелихте точка.Нямате манталитет.Феновете ви на Тирето крещят каквото им подхвърли помака Ганчев. Рейтинг: 0 1

сектор Г тъпаци София (Гост) 10 отговор
21 септември 2020 | 12:20

Белчо селянин тъп следващият мач Пловдивските цигани ще ни разпор ят задните части на нащи ЛИТЕКС МИКРЕ ПОМАК АХМАК КЪРПАЧЕВ АБДАЛ Софияцска ТИРЕ МЕНТЕ вземате си повече крем и вазелин Рейтинг: 0 3

ас (Гост) 9 отговор
21 септември 2020 | 10:21

Е, то не може във всеки мач противникът да пропуска дузпи, да си вкарва автоголове или да вкарваш гол в последната секунда - цял сезон до тук тирето го кара само на късмет, иначе нямаше да има и половината точки в актива си и да е отпаднал още в 1 кръг на ЛЕ, ако не беше късмета. Време е и той да свърши и да слязат на земята. Рейтинг: 3 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Нали ве (Гост) 8 отговор
21 септември 2020 | 02:56

Тези са e б a х т и психопатите цялата държава взеха отношение по въпроса с мафията, в държавата на пумиярите Рейтинг: 1 1

Оопсс (Гост) 7 отговор
21 септември 2020 | 01:31

Нямате загуба от тях,но нямате и победа за п-во.Това ли ви е гордостта-равни мачове?С такова мислене ще видите титла на 36-ти.. Рейтинг: 6 10

Истината (Гост) 6 отговор
20 септември 2020 | 23:55

Гнома пак се нагъзи на Домуса.Онзи клетник рита от 25 метра и всички се разбягват,а вратаря припада! Алито какви Каваци правеше да не вкара... Стоилов сега пуска фишеци по вестниците! Рейтинг: 5 14

Ти не знаеш ли ве (Гост) 5 отговор
20 септември 2020 | 23:41

Цялото първенство се дирежира от Бербатов и Божинов и Михаелов Рейтинг: 1 4

Цоци (Гост)
21 септември 2020 | 02:55

Този тони найка не ли сектант и се занимава с бяло и джаска с гедебоп? Рейтинг: 1 0

20 септември 2020 | 23:35

Интересното е, че Лудогорец вече две години не може да ни бие никъде - само равни, а ние имаме една победа в Разград за купата миналата година. Но си става шампион, може би защото през това време поголовно се отеба на вечно посраните Евроидиоти от ВЕКОВЕНЪ ИДИОТЪ.Както и преди, разбира се. Рейтинг: 18 4

Оопсс (Гост)
21 септември 2020 | 01:29

Левски има 4 победи за п-во и още 2 за Купата над Л-ц.Вашите за п-во имат 1....какво пееш? Рейтинг: 9 3

ЦСКА-Гриша Ганчев (Гост) 3 отговор
20 септември 2020 | 23:33

Може да се каже, че Лудогорец ги изпуснахме в този мач, въпреки това вече 8 поредни срещи нямаме загуба от тях а в 6 даже не са ни вкарали и гол, което показва, че вече силите са изравнени. Ние сме единственият български отбор, който този сезон гази всеки , който се изправи пред нас в евротурнирите и сме без загуба, ще продължим да се борим и за титлата пък каквото сабя покаже, пардон-исках да кажа каквото съдия покаже. Рейтинг: 18 5

Съдия Дред (Гост)
21 септември 2020 | 16:14

Няма такова чудо в света ЦСКА Гриша Ганчев и няма да има .Просто сте Литекс прекръстен.И нещо си в грешка този сезон няма нито един отбор който да сте надиграли. Рейтинг: 0 2

koko (Гост) 2 отговор
20 септември 2020 | 23:17

Аз съм мъничко човече, на Тиквуний мил другар, със оранжево елече на Стоилас господар. Имам джипове ръждиви вместо да ги насека с тях за припсове кресливи правя ново ЦСКА! Тра-ла-ла хи-хи Тра-ла-ла хи-хи хоп от Ловеч - в София! Отговор на благодарните фенове: Аз съм глупаво припоче и на Гнома солташак а на палавото Боче се надупих - няма как! Рейтинг: 8 14

wew (Гост) 1 отговор
20 септември 2020 | 22:58

футболисти за по милион,половината купени съдии,Дриша ганчев зад гърба И ПАК на.срани люляци,Господ си знае работата !! Рейтинг: 11 27

БГ Футбол

Напук на всичко, "червените" вярват в чудото 29 октомври 2020 | 07:23
Лудогорец трябва да наваксва в Австрия 29 октомври 2020 | 06:49
Петър Пенчев ще води Ботев (Пд) до края на сезона 29 октомври 2020 | 05:56
ЦСКА-София преговаря с десетката на Германия от Евро'92 29 октомври 2020 | 13:35
Камата: Обичам да ловувам вълци! Успех, ЦСКА! 29 октомври 2020 | 10:25
Черно море настръхна: БФС заложи буре с барут за мача с ЦСКА 1948 29 октомври 2020 | 12:05
Пирин пусна виртуални билети за двубоя с Литекс 29 октомври 2020 | 13:12
Голяма бразилска легенда: Имам грях към ЦСКА и България 29 октомври 2020 | 10:00
Беноа Кое: Скоро може да се видим в София 29 октомври 2020 | 09:10
Кокала: Стоянович ще е тотална грешка за Левски 29 октомври 2020 | 08:55
Арда преподписва с Коконов 29 октомври 2020 | 06:28
Христо Йовов е заразен с коронавирус 29 октомври 2020 | 00:02
ЦСКА не е в Италия на разходка, закани се Моралес 28 октомври 2020 | 20:58
Доскорошен капитан на ЦСКА 1948 стана треньор 28 октомври 2020 | 20:55
Владо Стоянов: Трябва да се възползваме от слабостите на ЛАСК (видео) 28 октомври 2020 | 19:55
Само един фен с ЦСКА-София на "Олимпико" 28 октомври 2020 | 19:53