Пирин (Благоевград) се измъкна в Горна Оряховица (видео) 21 септември 2020 | 19:38
Отборът на Пирин (Благоевград) постигна изключително труден успех с 2:1 над Локомотив (Горна Оряховица) в среща от седмия кръг на Втора професионална лига. Попаденията за "орлетата" реализираха Красимир Станоев (42) и Джон Аийна (76). Точен за домакините бе Владислав Мирчев (57).

Първата интересна ситуация в двубоя дойде в седмата минута, когато Антон Карачанаков опита техничен удар, който бе майсторски спасен от Християн Христов.

В 27-ата минута отново крилото на "орлетата" Антон Карачанаков шутира от далечна дистанция, но стражът на "железничарите" успя да избие в ъглов удар.

В 38-ата минута Таушанов засече с глава центриране от фаул, кълбото се отби в крака на Николай Бодуров и полетя към вратата на Петър Петров, но стражът на "орлетата" се справи със ситуацията.

В 42-ата минута гостите от Благоевград стигнаха до първото попадение в срещата. Антон Карачанаков изведе Красимир Станоев очи в очи с Христов, а халфът успя да се разпише с техничен удар.
В 57-ата минута домакините стигнаха до изравнителното попадение, след като Виктор Митев центрира към Владислав Мирчев, който не пропусна да накаже грешката в защитата на "зелените".
В 65-ата минута Пламен Тенев с глава затрудни Петър Петров, който чукна с пръсти топката, която се отби в гредата и излезе в корнер.

В 76-ата минута играчите на Пирин (Благоевград) стигнаха до втори гол, след като Джон Аийна изключително майсторски с глава матира вратаря на Локо (ГО).
До края на срещата гостите се опитаха да стигнат до точката, но опитната отбрана на Пирин се справи и помогна за важния успех в Горна Оряховица.

Отборът на Уорън Фийни събра актив от 13 точки, което ги постави на пето място във временното класиране на Втора лига. Локомотив остава на дъното с едва 2 пункта.

Стартови състави:

Локомотив (ГО): 1. Христов, 5. Таушанов, 4. Тенев, 18. Цанков, 8. Иванов, 24. Чалъков, 10. Яшар, 7. Винков, 31. Стефанов, 23. Мирчев, 11. Митев

Пирин: 99. Петров, 38. Дюлгеров, 3. Бастунов, 5. Бодуров, 14. Николов. 71. Карачанаков, 15. Аийна, 44. Хендерсън, 31. Станоев, 17. Георгиев, 18. Йорданов

0
42'
Красимир Станоев
Владислав Мирчев
57'
76'
Джон-Кристоф Аинйа

Добави коментар Коментари (28)

пирин (Гост) 28 отговор
21 септември 2020 | 23:41

Пирин са трагедия с тия ментета днеска извадиха късмет много трудно ше са в 3 та Рейтинг: 5 8

смешко (Гост)
22 септември 2020 | 00:37

И кои са ментета, бе тъпак. Доказани футболисти като Бодуров, Манолев, Карачанаков, Дюлгеров, Йорданов, Станоев? Ае не пиши, не си фен на Пирин. Рейтинг: 13 4

До смешко (Гост)
22 септември 2020 | 15:46

Тъпчо, то вашия клуб е менте бе. Вие сте Перун Кресна. Даже сте по-голямо менте от Тирето и Числото. Рейтинг: 3 6

Georgi (Гост) 27 отговор
21 септември 2020 | 23:21

Pirin ne sa lo6 otbor.V Blagoevgrad se igrae futbol. Uspeh i na Pirin i na Loko GO! Рейтинг: 11 1

zoro (Гост) 26 отговор
21 септември 2020 | 23:04

Bravo na Pirin! Рейтинг: 6 2

Пирин (Гост) 25 отговор
21 септември 2020 | 22:45

Слаб мач, нека бъдем честни. Локо ГО изпуснаха 100% положение при 1:1. С тоя треньор трудничко вървят нещата, все си мислех, че ще мачкаме всичко и ще играеме за удоволствие. Успех на Локо ГО, мястото им в момента не е реално, ще дръпнат нагоре. Рейтинг: 15 1

Корона (Гост) 24 отговор
21 септември 2020 | 22:36

Пирин са много слаби.Отбор с скъпо платени футболисти бяха пълна трагедия.Но отбор който иска да влиза в А група винаги съдията свири за тях. Рейтинг: 6 11

грозната истина (Гост) 23 отговор
21 септември 2020 | 22:28

Бориха се мъжки момчетата ни, но й трябва и малко хъс ,някой да ги надъхва и води. Липсва ни капитана Трифонов-какъв мъжкар беше. Рейтинг: 4 1

Локомотив ГО (Гост) 22 отговор
21 септември 2020 | 21:35

Пичове, това е футбол! Един път биеш, друг път падаш , важното е да се уважаваме! Спомням си един мач в А група през 90те, тогава отново ни бихте в ГО но на излизане от стадиона вашият треньор мисля че се казваше Григор Петков ако не се лъжа , каза на феновете които се бяхме събрали до съблекалнята цитирам ГОРДЕЙТЕ СЕ С ОТБОРА СИ МОМЧЕТА! ТУК СЕ ИГРАЕ СТРАШНО ТРУДНО ! Незнам жив ли е този пич и дали изобщо е от Благоевград , но ако някой го помни , нека да го поздрави! Рейтинг: 13 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Само Пирин (Гост) 21 отговор

Пирин е голема планинааа Пирин ражда предани чеда Ний обичаме ги до едиииин Нашите любимци от Пирин! Рейтинг: 12 1

Ама това (Гост)
21 септември 2020 | 21:40

Това беше химна на Пирин, а сега това е Перун, ПРЕИМЕНУВАН на Пирин. Дай нов химн, пич. Рейтинг: 4 13

Локо Г. О. (Гост) 20 отговор
21 септември 2020 | 21:24

Бодуров беше най - добрия! Дерменджийката трябва да го викне за баража с Унгария Рейтинг: 9 2

Стар пиринец (Гост) 19 отговор
21 септември 2020 | 21:12

Стар Пиринец. Много ръководители в Пиррин . Тряббва да гие срам от играта на Пирин !!!! Рейтинг: 7 2

22 септември 2020 | 02:11

След няколко години като вземем КЕШ тази победа може да си я сложите в рамка. Рейтинг: 0 0

21 септември 2020 | 20:51

mom4eta zasramete se edno vreme nashia krai beshe liulkata na futbola,bil sam na takiva machove na bela i na pirin,na marek i pirin ,deto sega v shampionska liga samo gledame,sramota e...za sajalenie v balgaria samo mafioti sa nachelo na futbola. uspeh na marek ,na pirin,i na belasica. Рейтинг: 7 0

Петрички селяни (Гост) 14 отговор
21 септември 2020 | 20:47

Бела е посмешище,духайте кефали... Рейтинг: 13 2

Вижоще

Втора лига

Кариана отново водач във Втора лига след късен обрат в Ловеч (видео) 27 октомври 2020 | 19:20
Светльо Диков прати Локо (Сф) на върха 25 октомври 2020 | 16:29
Великов: Перфектни сме, но Ловеч ни вкара с една изритана топка 27 октомври 2020 | 20:15
Желев: Всеки мач губим с 1 гол, отиваме в Благоевград да вземем нещо 27 октомври 2020 | 20:00
Иван Колев: Много труден мач, но играчите показаха класа 25 октомври 2020 | 17:47
Иван Василев: Такъв двубой рядко може да се види в efbet Лига 03 октомври 2020 | 18:51
Добри новини в Кариана - Мичев и Личев се завръщат 26 октомври 2020 | 16:47
Лудогорец 2 потрепери, но се наложи убедително над Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 16:31
Бивш голмайстор на Пирин блести за втория отбор на "орлетата" 26 октомври 2020 | 15:26
Мачове и резултати от 11-ия кръг на Втора лига, Лудогорец 2 разпиля Септември (Симитли) 26 октомври 2020 | 14:22
Венци Бонев поема детско-юношеската школа на Витоша (Бистрица) 26 октомври 2020 | 13:17
Владимир Димитров: Допуснахме твърде много грешки в защита (видео) 25 октомври 2020 | 18:00
Созопол и Септември (София) не успяха да си вкарат 25 октомври 2020 | 17:55
Пирин превзе Добрич за нова победа 25 октомври 2020 | 16:40
Янтра продължи с лошата серия и срещу Спортист (Своге) 25 октомври 2020 | 16:32
Фийни: Готови сме да покажем най-доброто си лице 24 октомври 2020 | 16:52