Левандовски е получил почивка и ще бъде готов за Суперкупата на Европа 21 септември 2020 | 18:49
Голмайсторът на Байерн Мюнхен Роберт Левандовски пропусна днешната тренировка на баварския гранд, който започна подготовка за мача за Суперкупата на Европа срещу Севиля в четвъртък. Левандовски получи почивка, но ще бъде на линия за двубоя срещу испанския тим. Дейвид Алаба, който не игра при разгромната победа с 8:0 срещу Шалке 04 на старта на сезона в Бундеслигата в петък заради мускулен проблем, поднови нормални занимания.
Сериозен проблем за Байерн преди финала за Суперкупата
Победителят в Шампионската лига Байерн ще се изправи срещу носителя на трофея в Лига Европа Севиля в Будапеща. УЕФА разреши за срещата да бъдат отворени 30 процента от капацитета на 67-хилядния стадион "Пушкаш Арена", като двата клуба получиха по 3 хиляди билета за своите фенове. Мачовете под егидата на Европейската футболна централа през този сезон досега се играят при закрити врати заради пандемията от коронавирус.

Добави коментар Коментари (1)

Boi (Гост) 1 отговор
23 септември 2020 | 15:51

5:0za BAYERN Рейтинг: 0 0

Германия

Серията висеше, но Байерн отново намери начин да стигне до победата (видео) 27 октомври 2020 | 21:48
Бундеслигата отново остава без фенове до края на ноември 28 октомври 2020 | 18:26
Фавър: Зенит се защитаваше с 9 човека 29 октомври 2020 | 03:53
От "Олд Трафорд" са решили да активират клаузата на Упамекано 28 октомври 2020 | 10:19
Малко не достигна на Хофенхайм в Бремен (видео) 25 октомври 2020 | 20:59
Чудото от школата на Дортмунд отговори на расистите с четири гола 24 октомври 2020 | 17:28
Нагелсман: Трябва да си вземем поука от последните 20 минути на мача 29 октомври 2020 | 09:54
Марко Розе: Малшанс, но и Реал доста се постара 28 октомври 2020 | 03:40
Трудна победа срещу силен съперник, доволен е Флик 28 октомври 2020 | 01:06
Солскяер за Лайпциг: Интересен за гледане тим с интересен треньор 27 октомври 2020 | 17:02
Екшън в Полша: арестуваха мъж за заплахи срещу Левандовски 27 октомври 2020 | 15:44
От "Камп Ноу" отхвърлили Холанд с интересно оправдание 27 октомври 2020 | 12:37
Манчестър Юнайтед не се е отказал от Санчо и Холанд 27 октомври 2020 | 02:25
Байер (Леверкузен) взе втора победа за сезона (видео) 26 октомври 2020 | 23:34
Шалке 04 приема Щутгарт пред само 300 фенове 26 октомври 2020 | 19:12
Флик за следващия съперник на Байерн: Добър отбор, който знае как да се защитава 26 октомври 2020 | 16:55