Славен Билич е обвинен в непристойно поведение 22 септември 2020 | 15:58
Мениджърът на Уест Бромич Славен Билич е обвинен в непристойно поведение по време на мача от Премиър лийг на "дроздовете" с Евертън миналата седмица. Хърватският специалист беше отстранен на трибуните след спор с главния съдия Майк Дийн по време на почивката на срещата между Уест Бромич и "карамелите".
Билич е категоричен, че "не е псувал" и само е искал да обсъди ситуация от двубоя с арбитъра. "Езикът и постъпките на мениджъра на Уест Бромич на терена по време на почивката на двубоя от първенството срещу Евертън на 19 септември изглеждат като непристойно поведение", заявиха от Футболната асоциация на Англия. Миналата събота Евертън победи Уест Бромич с 5:2.

Добави коментар Коментари (1)

pff (Гост) 1 отговор
22 септември 2020 | 20:02

Билич беше доста прав да се ядосва, щото при единия гол на ЕВертън спокойно можеше да се свири фал Рейтинг: 6 1

Англия

Новият вратар спаси Челси на "Олд Трафорд" (видео) 24 октомври 2020 | 21:20
Ливърпул този път надмогна недоразуменията на ВАР и се изравни на върха с Евертън (видео) 24 октомври 2020 | 23:43
Уест Хам удържа и спечели точка срещу Ман Сити (видео) 24 октомври 2020 | 16:22
Заха не остави шанс на Фулъм (видео) 24 октомври 2020 | 19:01
Тотнъм задържа Сон до края на кариерата му, южнокореецът се изравнява по заплата с Кейн 24 октомври 2020 | 16:20
Пет европейски гранда искат Адама Траоре, Уулвс му постави висока цена 24 октомври 2020 | 16:40
Хендерсън: Вържил остава позитивно настроен 24 октомври 2020 | 14:25
Ливърпул предлага нов договор на Фабиньо 24 октомври 2020 | 13:54
Бивш играч на Байерн пое закъсал в Чемпиъншип 24 октомври 2020 | 13:39
Това между Агуеро и съдийката беше нещо нормално, смята Пеп 24 октомври 2020 | 13:28
Кавани може да дебютира за Манчестър Юнайтед в дербито с Челси 24 октомври 2020 | 10:31
Самолетни неволи за Манчестър Сити 24 октомври 2020 | 02:40
Астън Вила си намери майстора (видео) 23 октомври 2020 | 23:55
Шюрле: “Бруталният” Моуриньо ми срина самочувствието 23 октомври 2020 | 20:45
Юнайтед иска Погба да подпише нов договор, но без да му увеличава заплатата 23 октомври 2020 | 20:03
Гуардиола се оплака от натоварената програма 23 октомври 2020 | 19:15