Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия 23 септември 2020 | 21:22
Бившият нападател на Левски Станислав Костов дебютира за Олимпиакос Никозия при победата с 4:0 у дома над Ксилотимву в мач от 1/16-финалите в турнира за купата на Кипър.

Българският нападател беше титуляр за домакините, които не срещнаха проблеми срещу нискоразредния си противник.

Головете за Олимпиакос бяха реализирани от Мариос Пехливанис и Фабрис Ка преди почивката, както и от Стелиус Андреу и Константинос Сотириу през втората част.

Коментирай

Няма коментари.

Българи зад граница

Краев и Мидтиланд поведоха в Дания след впечатляващ обрат срещу Брьондби 25 октомври 2020 | 11:32
Кайсар на Стойчо Младенов записа загуба в Казахстан 26 октомври 2020 | 11:53
Олимпиакос (Никозия) направи впечатляващ обрат, Костов не влезе в игра 26 октомври 2020 | 02:11
Травмата на Хаджиев не е сериозна, ще почива десетина дни 27 октомври 2020 | 15:36
Олимпия допусна обрат, Лясков не игра 25 октомври 2020 | 23:03
Божиков остана на пейката за Слован в дербито с Дунайска Стреда 26 октомври 2020 | 01:23
Националът Камен Хаджиев е с контузия в глезена 26 октомври 2020 | 14:16
Лясков аут за две седмици 26 октомври 2020 | 12:46
Новият отбор на Чорбаджийски с трета поредна загуба в Полша 26 октомври 2020 | 02:56
Академия Пушкаш загуби лошо без Хаджиев 26 октомври 2020 | 02:28
Вутов заменен при загуба на Мезьокьовешд-Жори 25 октомври 2020 | 23:30
Малинов и Льовен биха действащия шампион Брюж 25 октомври 2020 | 12:12
Николай Тодоров донесе точка на Инвърнес 24 октомври 2020 | 21:45
Сензация в Румъния: отборът на тримата българи нанесе първа загуба на лидера (видео) 23 октомври 2020 | 23:15
Станислав Шопов направи първа тренировка с отбора на Хееренвеен 21 октомври 2020 | 17:39
Стилиян Петров: Истината е, че футболът не сближава, а разделя хората 22 октомври 2020 | 18:31