Тотнъм продължи наказателната си акция на Балканите (видео) 24 септември 2020 | 23:03
Отборът на Тотнъм продължи наказателната си акция на Балканския полуостров, след като отстрани и тима от Северна Македония Шкендия в квалификациите за групите в Лига Европа. В предишната фаза лондончани се справиха с пловдивския Локомотив на "Лаута". Тази вечер воденият от мениджъра Жозе Моуриньо тим надви Шкендия с 3:1 на стадион "Тодор Проески" в Скопие в двубой от третия квалификационен кръг.

Гостите стигнаха до гол още в четвъртата минута, като негов автор стана Ерик Ламела. След попадението тимът от Тетово се прибра в защита и не позволяваше на англичаните да създават положения, като играта се водеше предимно в средата на терена. Резултатът се запази до почивката, а през вторите 45 минути играта се отвори. Само десет минути след почивката Шкендия стигна до изравняване на резултата чрез Валмир Нафиу.

Това принуди мениджъра на "шпорите" Жозе Моуриньо да пусне в игра звездата си Хари Кейн и Лукас Моура. Тотнъм заигра по-офанзивно и логично стигна до попадение чрез Хюн-Мин Сон в 70-ата минута. Десет минути преди края Кейн оформи крайното 3:1 след центриране на Сон в наказателото поле. Следващият съперник на "шпорите" ще бъде Макаби Хайфа, който отстрани руския Ростов.
Florent Ramadaniвлиза Florent Ramadani
79' Хари Кейн  Хари Кейнгол
Bruno Ditaизлиза Bruno Dita  77'
Arbin Zejnulaiвлиза Arbin Zejnulai
70' Хюн-Мин Сон  Хюн-Мин Сонгол
65' Стивън Бергвайн  Стивън Бергвайнизлиза
Лукас Моура  Лукас Моуравлиза
60' Деле Али  Деле Алиизлиза
Хари Кейн  Хари Кейнвлиза
59' Хари Уинкс  Хари Уинксизлиза
Джовани Ло Селсо  Джовани Ло Селсовлиза
Валмир Нафиугол Валмир Нафиу  55'
Егзон Бейтулайжълт картон Егзон Бейтулай  39'
36' Хари Уинкс  Хари Уинксжълт картон
5' Ерик Ламела  Ерик Ламелагол
0
5'
Ерик Ламела
Валмир Нафиу
55'
70'
Хюн-Мин Сон
79'

25 септември 2020 | 00:54

Абе шиптъри сте,кви македонци може да сте.Преди 20 години се сърбеехте,ама сте си 100% албанци Рейтинг: 5 0

Лига Европа

Великолепен ЦСКА-София изненада Рома насред Рим (видео + галерия) 29 октомври 2020 | 23:54
Милан разби Спарта без Минчев, Златан отново пропусна дузпа (видео) 29 октомври 2020 | 21:46
Антверпен повали звездите на Тотнъм (видео) 29 октомври 2020 | 21:48
Наполи удари лидера в Ла Лига (видео) 29 октомври 2020 | 23:52
Моралес: Eдин ден ще водя този велик клуб за постоянно (видео) 30 октомври 2020 | 00:07
Моуриньо: Занапред ще ми е много лесно да определям състава 30 октомври 2020 | 11:31
35-годишен австриец задмина Ману за седмичния приз в Лига Европа 30 октомври 2020 | 20:11
Али Соу: Много съм разочарован! Нямахме късмет (видео) 30 октомври 2020 | 00:18
Бивш халф на Левски с гол от 56 метра срещу ПСВ Айндховен 30 октомври 2020 | 00:40
Лестър си тръгна с трите точки от Гърция (видео) 29 октомври 2020 | 22:05
В Селтик са доволни от равенството в Лил 30 октомври 2020 | 12:14
Фонсека: Играхме без нужния интензитет 30 октомври 2020 | 01:09
Първенецът на Норвегия с актив като на Арсенал 30 октомври 2020 | 00:39
Морелос изравни рекорд на Али Маккойст при успех на Рейнджърс 30 октомври 2020 | 00:30
Ранен червен картон, пропусната дузпа и късен гол на Славия (Пр) - Леверкузен (видео) 30 октомври 2020 | 00:23
АЗ Алкмаар се разправи с Риека 30 октомври 2020 | 00:06
Лига Европа: Всички резултати и голмайстори от вторите мачове в груповата фаза 29 октомври 2020 | 23:55
Разочарованият Моуриньо разкритикува Тотнъм в Инстаграм 29 октомври 2020 | 23:38
Исторически успех за Хофе, “дезертьорът” от миналата седмица с гол (видео) 29 октомври 2020 | 22:59
Преотстъпен от Лудогорец помогна на Макаби (ТА) за важен успех 29 октомври 2020 | 22:38