Треньорът на Базел негодува преди мача с ЦСКА 25 септември 2020 | 16:34
Старши треньорът на Базел Чириако Сфорца остана крайно недоволен от показаното от неговия отбор при победата с 3:2 над Анортозис в третия квалификационен кръг на Лига Европа. С успеха Базел се класира за плейофния кръг, където ще срещне българския ЦСКА.
Базел показа слабости, но си уреди среща с ЦСКА-София
Базел поведе с 3:0 в първите 20-ина минути, но след това свали оборотите и позволи на кипърците да вкарат два гола и да трепери до края на мача.

"През първите 25 минути видяхме на какво е способен този отбор - със и без топката. Бърз футбол, агресивност и много тичане. Поведохме с три гола напълно заслужено. Но не ми хареса случилото се след това", коментира Сфорца.

"Всеки играч трябва да бъде концентриран и да мисли за собственото си представяне. Очевидно не може да държим добро ниво през целия мач. В крайна сметка важното е, че се класирахме за следващия кръг", добави треньорът.