Лясков резерва при първата победа на Олимпия 28 септември 2020 | 01:51
Олимпия (Любляна) нямаше победа след първите три кръга в първенството на Словения, но стигна до успех в домакинството си на Домжале и да се придвижи до 6-ото място в класирането. Българският защитник Ангел Лясков влезе като резерва за "драконите" в 82-ата минута.

Джордже Иванович откри за Олимпия от дузпа в 4-ата минута, но в 8-ата Янез Пишек изравни след разбъркване в наказателното поле. Отново Иванович беше точен с глава в 19-ата минута, а малко по-късно Радивой Босич вкара за 3:1. Дамян Вуклишевич върна интригата с попадение в 72-ата минута, но гостите не успяха да се доберат до равенство.

Водач в класирането е Мура с 13 точки, пред Табор Сежана с 9 и Марибор с 8.