Смешният гол, с който Риека елиминира Копенхаген (видео) 02 октомври 2020 | 18:15
Хърватският Риека бе един от отборите, които намериха място в груповата фаза на Лига Европа. Риека излъга с 1:0 като гост датския Копенхаген в плейофа за влизане в групите, а попадението бе повече от комично.
В 20-ата минута гостите организираха контраатака, при която Франко Андрияшевич напредна в половината на датчаните и преодоля на практика цялата отбрана в бяло. Един бранител загуби равновесие и падна на тревата, а друг се спъна в съотборника си и това изведе Андрияшевич очи в очи с вратаря на Копенхаген. Последва прехвърлящ удар, след който топката се отби от напречната греда и за да е пълна комедията кълбото се удари в Петер Анкерсен от Копенхаген, след което попадна във вратата.

Копенхаген не успя да върне попадението до края на срещата, а Риека попадна в Група “F”, в доста стабилната компания на Реал Сосиедад, Наполи и АЗ Алкмаар.

Добави коментар Коментари (6)

Даа (Гост) 6 отговор
03 октомври 2020 | 12:05

Датските джендъри дето си ходят със съдиите, нещо не им се получи, браво на хърватите ; !!! Рейтинг: 23 2

garo (Гост) 5 отговор
02 октомври 2020 | 20:07

тея сме ги проклели все така да падат. поне още 20год докато ги заличат Рейтинг: 31 3

02 октомври 2020 | 20:00

Това е може би най-смешният гол вкарван някога. Смях се истински повече от минута. Рейтинг: 40 1

Дел Пиеро (Гост) 3 отговор
02 октомври 2020 | 19:51

Рано или късно всеки плаща сметката. Преди две години в първия мач с ЦСКА им подариха дузпа. Във втори гол от засада! К@р за Копенхаген! Рейтинг: 42 5

02 октомври 2020 | 19:19

Аааа - голяма комедия тоз гол.Това и по сценарий да е ,пак не могат така да го изиграят като пародия.ЕВАЛА Рейтинг: 27 2

Всички резултати и голмайстори в Лига Европа 26 ноември 2020 | 23:56
Вилиам Галас: Отбор от Лондон ще спечели титлата в Премиър лийг 26 ноември 2020 | 05:38
Зоря (Луганск) громи като гост 26 ноември 2020 | 22:20
Гатузо: Марадона е легенда, дошла от друга планета 27 ноември 2020 | 07:27
Конте: Ако ме уволнят, значи не заслужавам да водя Интер 27 ноември 2020 | 03:56
Ювентус следи ситуацията около Ван де Беек 27 ноември 2020 | 03:41
Кандидат за президент на Барса обещава да преименува "Камп Ноу" на Лео Меси 27 ноември 2020 | 03:02
Ибрахимович все по-близо до завръщане в националния отбор 27 ноември 2020 | 01:55
Президентът на Ла Лига: Суперлигата на Европа ще се нуждае от отбор от Марс 27 ноември 2020 | 01:49
Рапид (Виена) отново пречупи Дъндолк (видео) 27 ноември 2020 | 00:38
Рейнджърс изпусна аванс от два гола (видео) 27 ноември 2020 | 00:29
Гол в края донесе първа победа на Стандард 27 ноември 2020 | 00:08
Варди спаси Лестър от загуба в голово шоу (видео) 26 ноември 2020 | 22:40