ЧФР Клуж с трудна победа, червен картон за треньора Петреску 18 октомври 2020 | 14:48
Старши треньорът на ЧФР Клуж Дан Петреску изживя истински нервен срив заради съдийски грешки и слабата игра на своя отбор при трудната победа у дома над Ботошани с 2:1 в румънското първенство. Наставникът на Клуж бе изгонен от рефера при резултат 1:1 заради оспорване на съдийски решения и догледа мача от трибуните.

Клуж все пак стигна до победата след победен гол на Винисиус в 76-ата минута. Преди това хърватинът Габриел Дебелюх се разписа за ЧФР в 15-ата минута, а Фили изравни за Ботошани.

ЧФР Клуж гостува на ЦСКА-София в четвъртък в първия кръг на груповата фаза на турнира Лига Европа.

Добави коментар Коментари (4)

динамо (Гост) 4 отговор
19 октомври 2020 | 11:58

муууууу,леле колко рогати мучът хахаха,тихо крави динамовски,айде марш в обора да мучите Рейтинг: 0 0

Боби (Гост) 3 отговор
18 октомври 2020 | 22:26

И на тая уруспия Найденов ще му дойде реда Рейтинг: 1 0

ha (Гост)
19 октомври 2020 | 03:35

Само да напомня... ЕТО НА КОЙ ОТБОР СМЕ ФЕНОВЕ... С ШИБАНО ТИРЕ И БЕЗ НИКАКВИ 31 ТИТЛИ: uefa.com/teamsandplayers/teams/club=2608297/profile/ Рейтинг: 1 1

ha (Гост)
19 октомври 2020 | 03:34

Гадно е............ някой да ни напомня ЧЕ СМЕ ПРИПОЗНАТИ, ЛОВЕШКИ МАСТИИ ПРЕДАЛИ ЦСКА 2016 ГОДИНА И СТАНАЛИ ФЕНОВЕ НА ЛИТЕКС-ТИРЕ... Гадно е... Рейтинг: 1 1

ha (Гост) 2 отговор
18 октомври 2020 | 21:35

Да сее ба у Шекспир-а.. Целия Интернет го напълних СЪС СТИХОВЕ ЗА ЛИТЕКС-ТИРЕ-СОФИЯ... ОРГАЗЪМММ... ПРАЗНЯ СЕ МАМИЦАТА МУ!!!!!!.... ПРАЗНЯ СЕ... Рейтинг: 2 1

ha (Гост) 1 отговор
18 октомври 2020 | 21:26

Погребах ЦСКА и станах ГНУСЕН ПРИПОЗНАВАЧ на Литекс... А съм ранима душа и малко хора ме разбират... Вечер мокря възглавницата със сълзи и няма с кой да споделя... Та,... написах тука едни стихове... Рейтинг: 3 1

ha (Гост)
18 октомври 2020 | 21:27

Чуйте хора моя стих. Много мислих и реших. Днес реших да ви разкрия- ловешка съм уруспия. Бях армеец, но веднъж от провинцията се пръкна мъж. С нисък ръст, морал висок. Той ЦСКА фалира в срок и лесно бе да се навия. Ловешка съм уруспия Рейтинг: 3 2

ha (Гост)
18 октомври 2020 | 21:31

Та, така е и до днес. Клеймо нося и съм в стрес. Литекс-фен съм, що да крия! Иде ми да се убия!... Ловешка съм.... уруспия! Рейтинг: 3 1

ha (Гост)
18 октомври 2020 | 21:28

На място негово тогаз, той Литекс настани завчас. С ново име, цвят във тон - на Армейски стадион. Нови чувства преоткрих, аз навих се и реших ЦСКА да зачертая. Литекс аз да припозная! Рейтинг: 2 1

БГ Футбол

Черно море тресна Славия в интересен мач, Курьор вече с 15 гола (видео) 27 ноември 2020 | 19:20
Станислав Ангелов за треньорските лицензи: Ще си търся правата в съда (видео) 27 ноември 2020 | 13:28
Светльо Петров: Възмутен съм от Пелето, не му прави чест 27 ноември 2020 | 17:56
Бала: Носим името "ЦСКА" - при нас напрежението не е по-малко, отколкото в ЦСКА-София 27 ноември 2020 | 14:15
Етър представи нов спонсор 27 ноември 2020 | 14:50
Тити: Вярвам, че много скоро Левски ще има спонсор! Ще накажем Илия Димитров 27 ноември 2020 | 13:40
Курьор: Никола Спасов беше моят български баща, тази победа е за него 27 ноември 2020 | 20:30
Киселичков: Тежи тази загуба 27 ноември 2020 | 16:50
Локомотив (София) се завърна на върха във Втора лига (видео+галерия) 27 ноември 2020 | 16:33