Левски (Лом) продължава без загуба и записа шеста поредна победа на Северозапад 18 октомври 2020 | 20:29
Левски (Лом) победи съименника си от град Левски с 2:0 в Лом в мач от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига. По-интересните ситуации в срещата се случиха през второто полувреме, като преди почивката футбол почти не се игра.

Силният вятър помагаше на гостите, но те нямаха особено желание да атакуват противниковата врата и не създадоха много положения. Няколко минути след началото на втората част Георги Цеков бе фаулиран в наказателното поле и Мариян Огнянов реализира отсъдената дузпа в полза на домакините.
Резултати и класиране в Северозападната Трета лига след 11-ия кръг
Малко след това Цеков вкара и втория гол в мача. До края топката рядко напускаше половината на гостите от Левски, а шансове за ломския тим пропиляха още Цеков, Гален Ненов и Йордан Георгиев. В 82-ата минута състава от град Левски остана с 10 футболисти, след като Благовест Ленков бе отстранен с червен картон.

Левски (Лом) продължава да е единственият отбор в групата без загуба. Шестият пореден успех го изкачи на второ място, като е само на 2 точки от лидера Севлиево. Левскарите обаче са играли мач по-малко. Левски 2007 (Левски) от своя страна се намира на 12-ата позиция с 11 точки в актива си.

Стартови състави:

Левски (Лом): 12. Иван Ризов, 9. Александър Веселинов, 11. Васил Сапунджиев, 6. Гален Ненов, 7. Георги Иванов, 10. Йордан Георгиев, 15. Лъчезар Георгиев, 21. Мариян Огнянов, 4. Николай Христов, 20. Раиф Мурадов, 22. Цвети Неделчев

Левски 2007 (Левски): 16. Владимир Трифонов, 17. Цветослав Игнатов, 13. Теодор Михайлов, 5. Веселин Митев, 6. Иван Филипов, 3. Траян Димитров, 4. Кристиан Иванов, 7. Благовест Ленков, 9. Кристиян Иванов, 8. Виктор Иванов, 10. Евгени Систов

Снимка: Facebook - "ФК "Левски 2020" - Лом"

Добави коментар Коментари (1)

Плевен (Гост) 1 отговор
18 октомври 2020 | 22:00

Нямат загуба,защото още не са играли със Спартак.Те и Враца нямаха,ама.... Рейтинг: 4 4

p (Гост)
18 октомври 2020 | 23:08

Да бе, Спартак ли ще ги изплави?! Лом са много по-качествен отбор и от Спартак и от останалите отбори. Отборът в сегашния си вид е на ниво 8-10 място Б група. Тепърва ще става още по-силен Рейтинг: 8 6

БГ Футбол

Стоичков: Простих на Марадона, след като видях болката в очите му, оставаме приятели завинаги 27 ноември 2020 | 08:00
Акрапович: Някои играчи не издържаха на напрежението 26 ноември 2020 | 22:31
Левски се надява на енергийни милиони 27 ноември 2020 | 05:14
Черно море приема Славия с поглед към топ 6 27 ноември 2020 | 04:26
Пратиха Кабаков на Локо (Пд) - Ботев (Пд), Петър Костадинов ще свири на "Армията" 25 ноември 2020 | 15:55
Аржентинец със сериозна визитка може да поеме Лудогорец 25 ноември 2020 | 07:58
Треньорът на Йънг Бойс: Изиграхме силен мач, всички искаха срещата да завърши 27 ноември 2020 | 00:33
Моуриньо: Подходихме сериозно в мача с респект към Лудогорец 27 ноември 2020 | 00:26
Десподов: Далеч сме от истината, трябва да направим сериозен анализ 27 ноември 2020 | 00:22
Уинкс: Искахме да покажем нашите качества и да спечелим 27 ноември 2020 | 00:15
Моци: Разликата беше много голяма 27 ноември 2020 | 00:10
Генчев обясни за катастрофалната игра и заяви: Това с Пламен беше грешка (видео) 27 ноември 2020 | 00:10
Беззъбо, безидейно, безпомощно - Лудогорец разбит в Лондон (видео) 26 ноември 2020 | 23:48
Джони Велинов: Това не беше мач, не знам защо не прекратиха срещата 26 ноември 2020 | 22:54
Йомов: Беше ужасно, в Първа лига няма да имаме проблем с нито един отбор (видео) 26 ноември 2020 | 22:22
Турицов: Доста тежък мач 26 ноември 2020 | 22:02